Чорновол
Чорновол фото news.meta.ua

"Портнов аж труситься, щоб помститися": Чорновол каже, що не дасть особистого зобов'язання про невиїзд

Читайте по-русски
"Це ганебно – йти на суд через те, що я вихопила телефон шаріївського провокатора", – каже екснардеп

Влада намагається обмежити діяльність опозиційного політика Тетяни Чорновол, організовуючи переслідування через беззмістовну справу – про це заявила сама екснардеп під час трансляції на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні мені принесли повістку в Печерський суд щодо обрання мені запобіжного заходу. Моїх сім прокурорів і одинадцять слідчих хочуть від мене особистого зобов'язання про невиїзд та мій закордонний паспорт. Але я відмовляюсь це робити", – сказала вона.

Вона наголосила, що продовжить займатись розслідувальницькою діяльністю.

"Я переконана – вибір є. Особисте зобов'язання – це особисте зобов'язання, і я не збираюся його давати, бо не вчинила ніякого злочину. Справа моя нікчемна, а мені треба пересуватися країною, щоб працювати. Я розслідувач, я публікую різні корупційні схеми, я завжди цим займалася, коли була журналістом, коли була депутатом, і зараз як політик в опозиції, і в мене дуже багато планів. Я розумію, що мене хочуть зв'язати і зменшити мою активність, що їм мало, що спецназ ДБР покалічив мені ногу і я не можу пересуватися без милиць. Їм ще треба таким чином зменшити мою активність", – зазначила Чорновол.

"Це певний комплімент, який означає, що я хороший розслідувач і опозиціонер, але мені треба працювати. Я не буду давати особисте зобов'язання про невиїзд, тому що я не збираюсь його виконувати", – додала народна депутатка VIII скликання.

Чорновол наголосила, що цей суд над нею є важливим тестом на незалежність судової системи України.

"Справа моя нікчемна, і злочину я ніякого не вчиняла. Це ганебно – йти на суд через те, що я вихопила телефон шаріївського провокатора. Але як колишній журналіст я з цікавістю протестую "портновщину". І пропоную всім подивитися, як працює портновська каральна система, ДБР, Кримінальний процесуальний кодекс. Цими інструментами будуть заганяти мене. Портнов аж труситься, щоб помститися мені за все: Майдан, конфіскацію активів Януковича. Але я знову переможу. Замість того, щоб іти на портновський суд і виглядати жертвою, я краще буду боротися і оприлюдню одну слабку точку "зеленої" влади", – наголосила вона.

Нагадаємо, ексдепутатці Тетяні Чорновол оголосили про підозру у перешкоджанні законній професійній діяльності журналіста. Підозру оголошено через події, які сталися 18 жовтня 2019 під час судового засідання над народним депутатом VIII скликання Сергієм Пашинським. У ДБР зазначили, що Чорновол відібрала в журналіста телефон і, таким чином, припинила відеозйомку.

Попередній матеріал
Омелян: Уряд Гончарука робив усе швидко, але неправильно – це найбільша їхня трагедія
Наступний матеріал
Пенсії, соцвиплати й "комуналка": в "Укрпошті" розповіли, як працюватимуть під час карантину
Loading...

Княжицький про підозру Чорновол: "ДБР перетворилося на філію російської ФСБ"

Колишній депутатці Чорновол оголосили про підозру – причина

"Венедиктова і "подарований" офіс зі справи Добкіна": Чорновол заявила про компромат на нову чільницю ДБР

У ДБР прокоментували ситуацію із Чорновол

Вивели і звернули ногу – Чорновіл розповіла про напад на неї в ДБР

Скандали в ДБР та який сценарій проросійського реваншу вималювався в Україні – "ІнфоДень"