Олена Танасевич
Олена Танасевич sud.ua

Депутат Зеленського втручається в роботу ВАКС – голова суду

  Читайте по-русски
  Варто зауважити, що Танасевич не називає ім'я нардепа

  Глава Вищої антикорупційного суду Олена Танасевич заявила про тиск із боку нардепа, який прийшов до неї з "пропозицією" обрати конкретний запобіжний захід підозрюваному. Про це вона повідомила в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

  "У серпні 2021 року надійшло звернення народного депутата України до мене, як голови суду, з пропозицією про обрання конкретного запобіжного заходу у рамках зазначеного кримінального провадження стосовно ідентифікованої ним особи", – розповіла Танасевич.

  За словами голови ВАКС, вона негайно відреагувала на такі дії політика: звернулася до Вищої ради правосуддя і до генерального прокурора з повідомленням про втручання в діяльність правосуддя.

  На сайті Вищої ради правосуддя повідомляється, що депутатом, який звертався до Танасевич, був "слуга народу" Юрій Камельчук.

  "11 серпня 2021 року до Вищого антикорупційного суду надійшло депутатське звернення народного депутата України Камельчука Ю.О., адресоване Голові Вищого антикорупційного суду Танасевич О.В., із пропозицією "під час наступного обрання міри запобіжного заходу, розглянути питання щодо застосування до ОСОБА_1 запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, застосувати арешт майна та інших активів, які належать ОСОБА_1". Народний депутат України Камельчук Ю.О. у депутатському зверненні просить повідомити його про результати розгляду цього звернення", - йдеться у рішенні ВРП.

  Вища рада правосуддя вирішила звернутися з цього приводу до Верховної Ради "стосовно вжиття заходів щодо недопущення народним депутатом України Камельчуком Юрієм Олександровичем дій, що можуть бути розцінені як втручання в діяльність суддів".

  Як повідомляв 5.UA, запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту Вищий антикорупційний суд обрав Миколі Чаусу минулого тижня. Перед цим екссуддя знайшовся на Вінниччині після його викрадення з Молдови

  Попередній матеріал
  У США знали про спецоперацію із затримання "вагнерівців" – CNN
  Наступний матеріал
  На день народження Татарова прийшли високопосадовці, пов'язані з розслідуванням його справи
  Loading...

  Справа привласнення "Межигір'я": ВАКС повторно викличе Януковича до суду

  ВАКС продовжив запобіжний захід скандальному екссудді Чаусу

  Суд розглядає апеляцію на домашній арешт Чауса (оновлено)

  ВАКС конфіскував у Киви понад 1,2 млн доходу від жомової ями: причини

  Закидають заволодіння 27 млн грн: у Миколаєві заступника міського голови взяли під варту

  Екссуддя Чаус заявив, що його хотіли вбити, проте він утік, – текст судового рішення