Вищий антикорупційний суд
Вищий антикорупційний суд ВАКС

ВАКС засудив суддю-хабарника із Закарпаття до 5-ти років в'язниці

  Читайте по-русски
  Все майно засудженого судді буде конфісковане

  Вищий антикорупційний суд визнав суддю Міжгірського районного суду Закарпатської області винним в отриманні неправомірної вигоди і засудив його до 5-ти років в'язниці з конфіскацією всього майна та позбавленням права обіймати посаду судді на 3 роки. Про це повідомила прес-служба ВАКС.

  За інформацією Центру протидії корупції, йдеться про суддю Антона Гайдура.

  Його обвинувачували в отриманні 15 тисяч гривень за ухвалення рішення на користь позивача в цивільній справі щодо стягнення боргу за невиконані роботи. Суддю затримали відразу після отримання ним усієї суми хабаря.

  "Щодо призначення додаткового покарання у вигляді позбавлення права обіймати посаду судді, суд виходив з того, що обвинувачений вчинив відповідний злочин саме за такою посадою з використанням відповідного службового становища, а тому додаткове покарання призначене на максимально можливий строк", – додали в суді.

  До набрання вироком законної сили запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 168,1 тисяч гривень залишено без змін.

  Нагадаємо, 19 лютого Вищий антикорупційний суд визнав винним і засудив до 2 років позбавлення волі суддю Апеляційного суду Черкаської області Володимира Пономаренка. Суддя за 30 тисяч гривень вплинув на іншого суддю, щоб "відмазати" від покарання п'яного водія.

  Попередній матеріал
  Протягом доби російські окупанти 5 разів обстріляли українські позиції
  Наступний матеріал
  Вибух на Луганщині: місцевий житель під час роботи дістав поранення
  Loading...