Газова плита
Газова плита pixabay.com

Голова НКРЕКП заспокоїв споживачів газу

Зі слів Вовка, для жодної категорії споживачів не буде підвищення сукупного рахунку за газ

Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг не допустить підвищення загальних рахунків на газ, якщо запровадить абонплату на під'єднання до мереж. Про це в ході брифінгу заявив голова НКРЕКП Дмитро Вовк.

"Що відбулося з 1 квітня, яке рішення було прийняте комісією: враховуючи досвід країн Європи, що ці дві речі мають окрему природу і регулюються по-різному, комісія прийняла рішення розділити питання газу і вартість його транспортування та розподілу. При цьому ми ставили завдання – не допустити жодного підвищення для споживачів. На першому етапі для переважної більшості громадян, для 15 млн осіб, це рішення призводило до зменшення загального рахунку. Для 30% споживачів, які користуються лише плитами і мають централізоване опалення з урахуванням додаткових рішень комісії по зменшенню вартості опалення, сукупний рахунок також не має збільшуватися", – сказав Вовк.

Він зауважив: "Комісія на понеділок винесла додатково ще одне рішення, яке сформульоване як призупинення для того, щоб не було жодної паніки, та внесення змін до деяких постанов національної комісії, що ще раз підкреслить те, що для жодної категорії споживачів не буде підвищення сукупного рахунку. В понеділок на засіданні це рішення буде розглянуте і інтереси споживача безумовно будуть збережені".

Як повідомляв 5.UA, раніше Президент Петро Порошенко заявив про необхідність призупинити рішення стосовно абонплати на газ.

Попередній матеріал
Супрун розповіла, як можна отримати безкоштовні ліки відповідно до урядової програми
Наступний матеріал
"Газова епопея": у Нацкомісії роз'яснили скандальне рішення щодо абонплати за газ
Loading...

Брифінг голови НКРЕКП Дмитра Вовка: "Тарифи у сфері природного газу та захист споживачів" – відео

Гройсман: сума абонплати і ціни за газ не повинна перевищувати 6879 грн

НКРЕКП призупиняє дію рішення про введення абонплати за газ – обіцяють доопрацювати

Для українців із мінімальним споживанням газу планується відкласти введення абонплати – НКРЕКП

Нацкомісія обіцяє знизити тариф на опалення для мешканців багатоповерхівок

У Нацкомісії "заспокоїли": плата за газ зросте лише удвічі – ЗМІ