5 канал

Генерал СБУ пояснив, як боротися з "рупорами Кремля" в Україні – відео

Читайте по-русски
Україна потребує експертних оцінок за різними напрямами – і в інформаційній політиці, і в культурно-мистецькій сфері, і в інших галузях

Генерал-майор запасу СБУ, заступник голови СБУ (2014-2015) Віктор Ягун в ефірі "5 каналу" розповів, яким чином необхідно боротися з умисними діями, спрямованими на підрив інформаційної безпеки або з "рупорами Кремля" в Україні.

"Має бути незалежний, непідпорядкований нікому експертний центр. Цей експертний центр має складатися з відомих представників мас-медіа, наукових і мистецьких кіл. Це все має бути поєднано під одним дахом. І ця експертна рада, умовно кажучи, мала б видавати експертну оцінку. Наразі цими експертними оцінками займається мистецька рада при Міністерстві культури, але вони оцінюють книжки, контенти, фільми", – пояснив Ягун.

І додав: "Якщо ми хочемо боротися з тією системою, в державі має це бути створено... Такий центр можна створити і при РНБО, але без фінансування, бо коли йде якесь фінансування, то ця експертна рада стає залежною від того, хто профінансував... Але ця ініціатива має йти з боку держави, тому що Україна потребує цих експертних оцінок за різними напрямами – і в інформаційній політиці, і в культурно-мистецькій сфері, і в інших галузях. Якби таку раду створити, – а її треба створити терміново, то тоді можна було б до неї апелювати".

Докладніше про підрив інформаційної безпеки, а також про те, яким чином силовики виявилися втягнутими у вибори, дивіться у повному відео інтерв'ю:

Попередній матеріал
Підвищення зарплат залізничників залежить від індексації тарифу на вантажоперевезення – фіндиректор УЗ
Наступний матеріал
ДБР порушило справу щодо генпрокурора Луценка – через можливе розголошення даних
Loading...

"Спротив Київській хунті": в жителя Луганщини виявили міні-арсенал і листівки з пропагандою

У Черкасах чоловік "творив" огидливі тексти про Томос і Православну Церкву України

СБУ заборонила в'їзд до України австрійському журналісту, який тиражував фейки РФ

Посол України публічно розвінчав пропагандистькі штампи австрійського політика щодо Криму

Російська пропагандистка Скабєєва визнала, що Росія втратила Україну – відео

РПЦ розповсюдила фейк від імені Сербської Церкви про невизнання ПЦУ – подробиці