mediaport.ua

Харківський суд почав розгляд справи тюремників Юлії Тимошенко

  Комінтернівський суд Харкова розпочав розгляд справи щодо тортур та завдання тілесних ушкоджень Юлії Тимошенко. Трьом посадовцям Качанівської колонії закидають перевищення влади та службових повноважень, адже вони перевозили Юлію Тимошенко з колонії до лікарні навесні 2012, попри волю засудженої.

  На лаві підсудних – начальник охорони Качанівської колонії Андрій Парамей. Нині його відсторонили від виконання обов’язків і він перебуває під домашнім арештом. Слідство закидає Андрію Парамею нанесення тілесних ушкоджень Юлії Тимошенко. Сам чоловік звинувачення відкидає.

  Крім нього, у списку обвинувачуваних ще двоє працівників виправного закладу. Андрій Коваленко, заступник начальника колонії, якого до суду привезли із СІЗО, та ще один працівник колонії, імені якого не називають і який перебуває у бігах.

  Адвокат обвинувачених наполягає: кримінальне провадження слід закрити. Посилається на відмову у задоволенні відповідної скарги Юлії Тимошенко у Європейському суді.

  Адвокат Тимошенко Олександр Плахотнюк відповідає – прокуратура зібрала достатньо доказів провини працівників колонії: "Європейський суд не мав можливості дослідити це питання так, як це зараз було зроблено органами досудового розслідування. Європейський суд не допитував свідків, Європейський суд не мав пояснень самої Юлії Володимирівни".

  Вислухавши сторони, суд відмовився задовольнити клопотання адвокатів обвинувачених.

  Працівники Качанівської колонії сподіваються на очну ставку із Юлією Тимошенко у суді, тому суд пообіцяв викликати потерпілу на наступне засідання. Його призначили на понеділок.

  Попередній матеріал
  Єврейська громада Чехії не хоче бачити Путіна на річниці звільнення Освенцима
  Наступний матеріал
  НАТО контролюватиме надану Україні допомогу - Міноборони

  Керівництво Качанівської колонії застосовувало до Тимошенко фізичне насильство - ГПУ

  Власенко пропонує Раді ліквідувати суд, що судив Тимошенко

  Печерський суд вирішив компенсувати конфісковану квартиру Тимошенко

  Верховний Суд поставив крапку в "газовій справі" Тимошенко