5.ua

Печерський суд вирішив компенсувати конфісковану квартиру Тимошенко

  Печерський суд м. Києва ухвалив рішення щодо повернення 511 тис. грн екс-прем'єру України Юлії Тимошенко як компенсації за конфісковану під час судового процесу квартиру в Дніпропетровську.


  Про це 20 серпня повідомляє Ліга.net з посиланням на наявний у розпорядженні агентства текст рішення суду.

  Як відомо, це житло конфіскували і продали з аукціону задля відшкодування 1,5 млрд грн збитків, яких, на думку судді Родіона Кірєєва, Тимошенко завдала державі в результаті підписання з Росією в 2009 році договору про постачання і транзит газу.

  Задовольнив позов Тимошенко 29 липня суддя Сергій Вовк. Він відомий тим, що засудив до чотирьох років в'язниці екс-главу МВС Юрія Луценка, і дав п'ять років позбавлення волі колишньому (і нинішньому) керівнику митної служби Анатолію Макаренку.

  У прес-службі Тимошенко не змогли прокоментувати інформацію про це рішення Печерського суду.

  За курсом міжбанку на 14 серпня 2014 року 511 тис грн були еквівалентні 39 тис. доларів. Тоді як в 2012 році, коли квартиру конфіскували і продали, 511 тис. грн можна було поміняти майже на 64 тис. доларів.

  Рішенням Верховного суду від 14 квітня 2014 року вирок щодо Юлії Тимошенко було скасовано, а кримінальну справу закрито у зв'язку з відсутністю складу злочину. 
  Попередній матеріал
  Україна втратила два мільярди гривень через несплату податків на Донбасі - Шлапак
  Наступний матеріал
  На Донбасі з початку АТО звільнено 3000 міліціонерів - Геращенко
  Теги:
  Loading...