Юрій Бутусов
Юрій Бутусов 5 канал

"Ганьба для держави": Бутусов про те, як зрив спецоперації щодо вагнерівців позначиться на розвитку українських спецслужб

Читайте по-русски
Журналіст вважає, що в керівництві країни працюють люди, які "зливають інформацію під час війни іноземним державам"

Українські розвідники тепер не зможуть почуватися в безпеці, адже по суті виявилися беззахисними перед власною державою, зауважив журналіст Юрій Бутусов, коментуючи ситуацію з розвідслужбою та розслідуванням справи вагнерівців. В ефірі програми "Час: Online" на "5 каналі" він пояснив, як рішення ОП позбавити держохорони ключового свідка в цій справі може позначитися на розвитку українських спецслужб.

"Ця ситуація – велика ганьба для держави, і, звичайно, тепер кожна людина в спецслужбах, яка буде проводити якісь спецоперації, буде думати, чи не продадуть її, чи не буде зрада, провал через те, що в керівництві країни працюють люди, пов'язані із закордонними спецслужбами і зливають інформацію під час війни іноземним державам", – наголосив журналіст.

Як повідомляв 5.ua, ексначальника військової розвідки Василя Бурбу – важливого свідка у справі вагнерівців, який дав свідчення про провал операції, – у лютому виселили з Конча-Заспи та позбавили охорони. На думку журналіста Бутусова, так Банкова намагалася змусити мовчати свідків зриву спецоперації щодо вагнерівців. Парламентська опозиція одразу ж озвучила вимогу створити ТСК у цій справі, а розвідників – забезпечити охороною. 4 березня стало відомо, що Бурбі таки повертають держохорону.

Попередній матеріал
"Головне питання – прізвище людини, яка поведе команду нового уряду" – депутат "Батьківщини"
Наступний матеріал
У Білорусі затримали журналіста, учасника Революції Гідності, який вів розслідування про ексберкутівців
Loading...