5 канал

Форму електронної декларації необхідно змінювати – Севостьянова

Перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова наголосила, що необхідно вносити зміни у форму декларації і це треба робити колегіальним рішенням НАЗК

Чинну форму електронної декларації необхідно змінювати. Це питання буде вирішуватись на засіданні Кабінету міністрів у понеділок, 17 жовтня. Про це в ефірі "5 каналу" повідомила перший заступник міністра юстиції України Наталія Севостьянова.

"У НАБУ вважають, що за цією декларацією, на сьогоднішній момент, нікого не можна притягнути до кримінальної відповідальності. Тому що її форма не відповідає ані закону про запобігання корупції, ані тій формі, яку вони прийняли своїм рішенням, яку вони затвердили і потім заюстували у нас в міністерстві", – зазначила вона.

Севостьянова додала: "Прем'єр-міністр доручив нам як міністерству зібрати усіх за одним столом – НАЗК, НАБУ, САП, ДФС, МВС, і ми це будемо робити у понеділок на майданчику Кабміну і поговоримо, кожен висуне свої недоліки і хай НАЗК дасть доручення про те, щоб їх швидко усунути".

Попередній матеріал
Порошенко про агресію на Сході: "Хто з мечем до нас прийде, від меча і загине"
Наступний матеріал
Москва може передавати WikiLeaks вкрадену в США інформацію – ЗМІ

У НАЗК офіційно назвали кінцеву дату подання е-декларацій для посадовців

Юрист: Форма електронної декларації не відповідає чинному законодавству

Жодної декларації: чому міністрам не вдається "подружитися" із системою е-декларування

Форма е-декларацій не відповідає затвердженим НАЗК вимогам – НАБУ

Петухов: Усі персональні дані в електроній декларації закриті

5 канал - трансляція наживо