НАБУ

Форма е-декларацій не відповідає затвердженим НАЗК вимогам – НАБУ

  Існування розбіжностей ставить під сумнів легітимність заповнених декларацій

  Національне антикорупційне бюро України матиме сумнівні перспективи притягнення до відповідальності потенційних корупціонерів, якщо Національне агентство з питань запобігання корупції не усуне розбіжності між фактичною формою е-декларації та затвердженою НАЗК у червні 2016 року, передає прес-служба НАБУ.

  "Існування подібних розбіжностей ставить під сумнів легітимність заповнених декларацій, відповідно, стає неможливим довести склад злочину за статтею 366ˡ Кримінального кодексу України ("е-декларування недостовірної інформації"). Тільки за умови відповідності форми декларації чинному законодавству, НАБУ та НАЗК матимуть правові підстави для аналізу поданих декларацій на предмет наявності в них ознак адміністративних чи кримінальних правопорушень", – мовиться в повідомленні.

  У відомстві наголосили, що це питання потребує негайного унормування. Також додали, що співробітники НАБУ почали подавати електронні декларації 1 вересня. Станом на 18:00 6 жовтня подано 20 декларацій, у тому числі 15 – від детективів бюро. Після усунення суперечностей між фактичною формою е-декларації й формою, затвердженою НАЗК, процес декларування відбуватиметься швидше.

  Читайте також: НАЗК відновило доступ до системи е-декларування.

  Нагадаємо, раніше повідомлялось, усі персональні дані політиків в системі е-декларування закриті. Про це в ефірі "5 каналу" зазначив заступник міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов.

  Попередній матеріал
  Святослав Піскун: "За Чай.com" з Романом Чайкою – повне відеоінтерв'ю
  Наступний матеріал
  Руйнівний ураган "Метью": кількість жертв сягнула 269

  Новий меморандум МВФ: Україна зобов'язалась значно розширити повноваження НАБУ

  Нові сторінки "чорної бухгалтерії" Парії Регіонів будуть передані до НАБУ

  Луценко планує позбавити НАБУ виключного права на розслідування корупційних злочинів

  НАБУ затримало співробітника ГПУ за "зловживання службовим становищем"