Фото із відкритих джерел

НАЗК відновило доступ до системи е-декларування

  Наразі усі функції програми працюють у звичайному режимі

  Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) повідомило про відновлення доступу до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Про це йдеться в повідомленні прес-служби НАЗК на сторінці у Facebook.

  "Державним підприємством "Українські спеціальні системи", на технологічному майданчику якого знаходиться апаратний комплекс Реєстру, відновлено електропостачання, збої в якому сьогодні вдень спричинили обмеження до його доступу", – наголосили у відомстві.

  Крім того, зазначається, що наразі система е-декларування працює. При цьому, функціональні й інформаційно-технічні критерії відносно заповнення, подачі, збереження та захисту декларацій функціонують, пошукові функції ресурсу доступні.

  Як повідомили у НАЗК, станом на 4 жовтня в Єдиному державному реєстрі декларацій нараховується 2800 декларацій, з яких 1912 декларацій – це щорічні декларації за 2015 рік; 110 декларацій – повідомлення про зміни в майновому стані суб’єкта декларування; 678 – декларації суб’єкта декларування перед звільненням; 54 – декларації, подані суб’єктами декларування – кандидатами на посаду; 46 декларацій, подані декларантом після звільнення.

  Дивіться також: Місяць роботи системи е-декларування: у НАЗК оприлюднили кількість поданих декларацій

  Попередній матеріал
  Екс-беркутівець дав свідчення проти "своїх": силовиків уже затримано – ГПУ
  Наступний матеріал
  Пентагон: Авіація США має невід'ємне право на самозахист у відповідь на російські С-300

  Місяць роботи системи е-декларування: у НАЗК оприлюднили кількість поданих декларацій

  У НАЗК розповіли про збій в системі е-декларування

  Система е-декларування: в НАЗК озвучили результати за перший тиждень роботи

  Гринів відкликає скандальну поправку щодо системи е-декларування