Фонд Порошенка передав у лікарні медичне обладнання
Фонд Порошенка передав у лікарні медичне обладнання eurosolidarity.org

Фонд Порошенка від початку пандемії передав у лікарні по всій країні 115 тисяч захисних костюмів для медиків

Читайте по-русски
Команда Порошенка у парламенті наполягає на обов'язкових страхових виплатах для всіх медпрацівників, які захворіли на коронавірус

115 тисяч медичних костюмів високого рівня захисту, які були куплені і доставлені в Україну коштом Фонду Порошенка та компанії "РОШЕН", вже передані у 100 медичних закладів по всій Україні. Про це повідомили у прес-службі партії "Європейська солідарність".

Ще на початку квітня були доставлені з Китаю перші партії костюмів, які оперативно передали в осередки спалаху коронавірусу – зокрема, у Чернівці, в Монастириську лікарню на Тернопільщині, у столичні лікарні, а також в Івано-Франківську, Київську, Одеську, Львівську, Рівненську області.

Фонд Порошенка передав у лікарні медичне обладнання
Фонд Порошенка передав у лікарні медичне обладнанняeurosolidarity.org

Загалом у перші тижні карантину Фонд Порошенка та компанія "РОШЕН" доставили з Китаю 30 тисяч костюмів, 10 тисяч високоякісних захисних окулярів та 60 тисяч пар рукавичок. Ще 100 тисяч сертифікованих захисних костюмів були закуплені у Південній Кореї. 85 тисяч двома авіарейсами вже доставлені в Україну.

"Якщо в першій хвилі ми передавали ці костюми опорним лікарням, які зустрічають і лікують хворих на COVID-19, то зараз ми намагаємося допомогти і дитячим лікарням, і обласним лікарням широкого профілю. Усе – аби лікарі були захищені", – сказала співголова фракції "Європейська солідарність" Ірина Геращенко, яка передала захисні костюми лікарням на Черкащині.

Фонд Порошенка передав у лікарні медичне обладнання
Фонд Порошенка передав у лікарні медичне обладнанняeurosolidarity.org

"Всі ми добре знаємо, що ті, хто перебуває на передньому краї боротьби із небезпечним вірусом, мають бути так само добре захищені, як і військовослужбовець, який виконує завдання на лінії зіткнення. І сьогодні захисна маска і захисний халат для лікаря – це як кевларовий шолом і бронежилет для солдата наших Збройних сил", – зазначив генерал-лейтенант, народний депутат з фракції "Європейська солідарність" Михайло Забродський, який передав захисні костюми медикам Дніпропетровщини.

10 портативних рентген-апаратів, куплених компанією "РОШЕН", уже працюють у двох лікарнях Чернівців, у Вінниці, Львові, у лікарнях Полтавської та Хмельницької областей, у чотирьох медзакладах Києва та області.

Фонд Порошенка передав у лікарні медичне обладнання
Фонд Порошенка передав у лікарні медичне обладнанняeurosolidarity.org

Фонд Порошенка також профінансував закупівлю реанімаційного медичного обладнання – монітори пацієнта, хірургічні відсмоктувачі, ларингоскопи і пульсоксиметри передали у 5 лікарень.

Через стрімке зростання попиту на апарати штучної вентиляції легенів на світовому ринку Фонд Порошенка профінансував оперативний ремонт та відновлення апаратів ШВЛ у лікарнях, які були в неробочому стані. Вже 35 апаратів ШВЛ після ремонту повноцінно працюють у 13 медзакладах. Ще один новий апарат ШВЛ придбаний коштом Порошенка у Львові.

"Ми через наших партійців зібрали інформацію, в яких лікарнях стикаються з проблемою необхідності ремонту. Там, де ми взяли апарати на сервісне обслуговування – вони всі ремонтуються", – розповів народний депутат Максим Саврасов, який передав 4 відремонтовані апарати ШВЛ у лікарні Миколаївської області.

Фонд Порошенка передав у лікарні медичне обладнання
Фонд Порошенка передав у лікарні медичне обладнанняeurosolidarity.org

Команда Порошенка у парламенті наполягає на обов'язкових страхових виплатах для всіх медпрацівників, які захворіли на коронавірус. Адже в Україні надзвичайно високий рівень захворюваності на COVID 19 саме серед лікарів і медсестер. Кожен п'ятий хворий – це медик. Станом на 18 травня захворіло 3650 медпрацівників. Відсутність засобів захисту та масового тестування спричинила абсолютну незахищеність лікарів, які перебувають на передньому краї боротьби із хворобою – переконані у "ЄС".

Лідер "Європейської Солідарності" також висловив готовність допомогти з обладнанням для тестування.

"Наша команда в рамках благодійної діяльності встановить автоматичний  ПЛР-аналізатор виробництва F. Hoffmann-La Roche Ltd – всесвітньо відомої швейцарської фармацевтичної компанії, лідера в галузі фармацевтики і діагностики. Ми також плануємо закупити для цієї лабораторії від десяти тисяч до двадцяти тисяч тестів", – повідомив Петро Порошенко.

Фонд Порошенка передав у лікарні медичне обладнання
Фонд Порошенка передав у лікарні медичне обладнанняeurosolidarity.org

У рамках благодійної діяльності Фонд Порошенка, компанія "РОШЕН", волонтери і благодійники забезпечили продуктовими наборами першої необхідності більш ніж 38 тисяч українців. Благодійна акція триває. Кожен охочий може долучитися до неї через платформу v2020.org.ua.

Попередній матеріал
"Пропаганда тероризму": "ЄС" вимагає від СБУ порушити кримінальну справу проти Гордона
Наступний матеріал
Україна розгромила Росію в найбільшому суперфіналі Світової Ліги з шахів
Loading...

Скандальна закупівля спецкостюмів: поставки затримуються, а МОЗ подає заяву на "Медичні закупівлі"

В Україні є лише 15 апаратів ЕКМО, які можуть знадобитися при ускладненні коронавірусу – медпідприємець

МОЗ планує закупити близько 200 вітчизняних апаратів штучної вентиляції легень

Україна спрямувала на боротьбу з COVID-19 майже 1,5 млрд грн – найменше витратили в Чернівецькій області

Тут готуються до другої хвилі захворювання – український медик в Італії розповів подробиці

Закупівля медобладнання на Київщині: чому облрада виділила 76 млн, а забезпечують лікарів волонтери