ІФА-тести
ІФА-тести Прес-служба партії "Європейська Солідарність"

Фонд Порошенка і волонтери передають у лікарні України 43 тис. ІФА-тестів на COVID-19

  Читайте по-русски
  Ці швейцарські тести мають високу специфічність (99,2%) та 100% чутливість до коронавірусу

  В Україну доставлено 43 тисячі високоякісних ІФА-тестів для визначення наявності антитіл до COVID-19, які Фонд Порошенка з волонтерами вже передають у медзаклади. Про це повідомляється на сайті партії "Європейcька солідарність".

  Зазначається, що тести виробництва швейцарської корпорації La Roche, одного зі світових лідерів у сфері біотехнологій, відправлять передусім у ті регіони України, де зафіксована найбільша кількість інфікованих. Далі широкомасштабне тестування заплановане і в інших областях.

  П'ятий президент України, лідер партії "ЄС" Петро Порошенко не раз наголошував, що широке тестування на COVID-19 є одним із найважливіших елементів боротьби проти коронавірусу. Тестування допомагає виявити людей, які перенесли хворобу безсимптомно, щоб оцінити і контролювати реальні масштаби епідемії.

  Повідомляється, що швейцарські ІФА-тести La Roche мають високу специфічність (99,2%) та 100% чутливість до коронавірусу.

  Крім того, завдяки масштабному тестуванню можна виявити потенційних донорів плазми крові. Плазма тих, хто перехворів, може бути використана для лікування тяжкохворих на COVID-19. А створення препаратів із такої плазми є одним із найперспективніших напрямків у розробці ліків проти коронавірусу, і нині є глобальним трендом.

  Тестування буде безкоштовним, наголошують у Порошенка. Передусім тестуватимуть громадян, які знаходяться у групі ризику, зокрема медиків і членів їхніх родин, громадян із вразливих категорій, потенційних донорів плазми крові. Такий підхід дасть можливість поєднати боротьбу проти вірусу із правом людей на працю, кажуть у Фонді Порошенка.

  Попередній матеріал
  Аргентинський суд допитає папугу, який став свідком убивства
  Наступний матеріал
  В Італії під виноградником знайшли підлогу із древньої мозаїки
  Loading...