Inshe.tv

Евакуаційні виходи закриті, системи оповіщення не працюють: відбулася перевірка ТЦ у Дніпрі та Маріуполі

Перевірки у місцях масового скупчення людей триватимуть щонайменше до червня місяця у всіх містах України

Евакуаційні виходи закриті, запасні сходи заблоковані, системи оповіщення не працюють. Такі невтішні результати перевірки на протипожежну безпеку торговельного центру "Приозерний" у Дніпрі, передає "5 канал".

Інспектори виявили, що ручна система сповіщення про надзвичайну ситуацію перекрита прилавком. І у разі пожежі, людині важко буде одразу до неї дотягнутися. Крім того, в неналежному стані евакуаційні виходи. Із п’яти один замкнений, а інші захаращені.

Загалом у Дніпрі мають перевірити 33 об'єкти.

"Ми не женемося за тим, щоб створити велику кількість штрафів і на всіх підряд відправити позовні заяви в суд. Тільки у разі якщо буде загроза життю і здоров'ю людей, будуть вжиті заходи, підготовлені позовні заяви та подані матеріали в суд на призупинення експлуатації об'єкта", - зазначив заступник начальника ГУ ДСНС в Дніпропетровській області Дмитро Кудрявцев.

Проінспектували напередодні і Маріупольський ТРЦ "Портсіті". Рятувальники влаштували там навчання. Виявили недоліки у системі оповіщення. Пожежна сигналізація увімкнулася лише тоді, коли відвідувачів, яких, до речі, не попереджували про навчання вогнеборців, уже вивели із приміщення на вулицю.

Крім цього, інспектори виявили іще одне порушення правил уже співробітниками торговельного центру – під час умовної пожежі у кімнаті, звідки мають інформувати людей про надзвичайну ситуацію, нікого не було.

На власників центрів-порушників чекають штрафи. Перевірки у місцях масового скупчення людей триватимуть щонайменше до червня місяця у всіх містах України. 

Нагадаємо, як заявив в ефірі "5 каналу" екс-міністр з питань надзвичайних ситуацій Володимир Шандра, в Україні понад 50 тис. об'єктів високого ступеню небезпеки.

Попередній матеріал
Християни західного обряду святкують Великдень
Наступний матеріал
Стрілянина в Івано-Франківську: двоє осіб поранені, 11 затримані

Стрілянина на парковці біля ТРЦ: у столиці оголошено план "Перехоплення"

"Тут же немає гейзерів": у школі Дніпра дітей годують в їдальні по щиколотку у воді

В Україні понад 50 тис. об'єктів високого ступеню небезпеки – екс-міністр з питань надзвичайних ситуацій

У Дніпрі в ІТТ запроваджують цілодобове відеоспостереження – яка мета

Боремося за відновлення зору: у Дніпрі рятують сапера, що підірвався під Авдіївкою

"Жодної маршрутки не лишилося": на Дніпропетровщині селяни перекрили дорогу