Вірус, Китай
Вірус, Китай 5 канал

Евакуація з Уханю: на облавок не пустять пасажирів із симптомами ГРЗ

Читайте по-русски
Вдома евакуйованих українців помістять на 14 днів для комплексу заходів із лікарняного спостереження

49 українців та 25 іноземних громадян забере з китайського міста Ухань український літак. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я. Борт вилетить за ними завтра, а повернеться у четвер.

У МОЗ наголошують, перед посадкою на літак охочі евакуюватися – проходитимуть медичний огляд китайськими медпрацівниками, а також командою українських лікарів. Людей із симптомами ГРВІ на облавок не допустять.

Вдома евакуйованих українців помістять на 14 днів для комплексу заходів із лікарняного спостереження – обсервацію. Якщо протягом цього часу в когось помітять симптоми хвороби, їх доправлять до боксу-ізолятора в лікарні. Також у МОЗ повідомили, що щодня у світі фіксують скорочення випадків захворювання на коронавірус.

В Україні жодного такого хворого немає. Щодо двох українців, які інфікувалися на круїзному лайнері Diamond Princess біля Японії, заступник міністра зазначив, що їхній стан задовільний, вони перебувають під наглядом у японській лікарні.

"Зони в літаку розмежовані так, щоб виключити можливість інфікування серед пасажирів у разі, якщо у когось будуть проявлятися симптоми. Також літак прозонований таким чином, що будуть зявлятися місця обсервації, якщо у когось на борту зявляться симптоми під час перельоту. Стосовно закладів, сьогодні чітко обрані два заклади, які я не можу озвучити, але вони визначені, і по них ведеться повна підготовка для того, щоб були прийняті", – сказав заступник міністра охорони здоров'я віктор Ляшко.

Як повідомляв 5.UA, Україна поки що не планує евакуйовувати 23 громадян із круїзного лайнера Diamond Princess, що перебуває на карантині біля берегів Японії.

Попередній матеріал
"12 кроків до миру" Путіна VS протидія агресору: що залишилося за кадром Мюнхенської конференції – сюжет
Наступний матеріал
Звіробій: В Україні діє "ПравоПохоронна" система
Loading...

Перший українець заразився китайським коронавірусом

Може стати проривом у лікуванні онкології: вчені розшифрували генетичну інформацію всіх видів раку

Коронавірус міг передатися людині через панголінів

Китайський коронавірус: жертв уже 722, інфікованих – понад 34 тисячі

Останні дані про коронавірус: в Україні – жодного хворого

5 канал - трансляція наживо