Уханьський коронавірус в Китаї
Уханьський коронавірус в Китаї 5 канал

Китайський коронавірус: жертв уже 722, інфікованих – понад 34 тисячі

Читайте по-русски
Надзвичайний стан оголосили у Чилі – хоча там не зафіксували жодного випадку захворювання

До 722 зросла кількість жертв внаслідок коронавірусу, що спалахнув у Китаї. Інфікованих – понад 34 тисячі.

Ухань, де виявили небезпечну недугу, нині і досі закритий на в'їзд та виїзд. Влада доставили туди найнеобхідніші товари, зокрема продукти харчування та речі для лікарень. До міста також прибули 2 тис. медиків.

"Нині майже всі солдати брали участь у транспортуванні товарів. Ми намагалися доставити найнеобхідніше до міста. А також медикаменти та важливі речі до двох лікарень", – розповів директор транспортного загону Хубейської дивізії Жай Фей.

Влада країни вирішила розпочати розслідування через смерть лікаря Лі Веньяна. Він одним із перших намагався попередити про недугу.

Надзвичайний стан оголосили і в інших країнах. Зокрема у Чилі. Попри те, що там не зафіксували жодного випадку захворювання. У Гонконзі зупинили лайнер World Dream – у восьми пасажирів зафіксували коронавірус. Нині корабель на карантині. На його борту перебувають 1,8 тис. людей.

Тим часом, кількість інфікованих від коронавірусу на лайнері Diamond Princess зросла до 64 людей. Нині корабель стоїть у порту Йокогама, що в Японії. Усі 25 українців, які перебувають на борту, – попередньо здорові. Японська сторона досі здійснює поетапне медичне обстеження всіх, хто перебуває на борту.

Нагадаємо, напередодні очільниця МОЗ Зоряна Скалецька заявила, що після евакуації з китайського міста Ухань українців "спробують ізолювати".

Попередній матеріал
Хто представлятиме Україну в Каліфорнії: у Києві відбувся фінал конкурсу "Еко-техно 2020"
Наступний матеріал
"З вогню та в полум'я": у Австралії найпотужніші зливи за останні 20 років
Loading...