Митрополит Епіфаній
Митрополит Епіфаній 5 канал

Епіфаній про ставлення Церкви до вакцинації – ексклюзивне інтерв'ю

Читайте по-русски
Митрополит нагадав, що коронавірусна хвороба – це не перша пандемія в історії людства

Предстоятель Православної церкви України Митрополит Епіфаній закликав вірян відповідально ставитися до вакцинації, щоб захистити себе і ближніх. Про це він йдеться в ексклюзивному інтерв'ю очільника ПЦУ  "5 каналу".

"Звичайно, треба проаналізувати, які це ліки – якість, звідкіля вони, чи не спричинять вони негативних наслідків. Вивчити, проаналізувати, а тоді вже, відповідно, вирішити – вакцинуватися чи не вакцинуватися. Але Церква закликає брати участь у вакцинації, тобто захистити себе, захистити своїх ближніх і припинити розповсюдження цієї хвороби", – сказав Епіфаній.

Митрополит також нагадав, що коронавірусна хвороба не є першою пандемією в історії людства.

"Це не перша пандемія, яка полонила світ. Згадаймо, століття тому були й інші хвороби, але людство винайшло ліки, винайшло препарати, завдяки яким були подолані ті епідемії свого часу. І зараз, я переконаний, людство винайде ту вакцину, ті ліки, завдяки яким ця хвороба відійде в минуле", – зазначив він.

Нагадаємо, в грудні 2020 року Митрополит Епіфаній розповів про те, коли християни України зможуть святкувати Різдво в одну спільну дату.

Попередній матеріал
Святкове богослужіння ПЦУ напередодні Різдва Христового
Наступний матеріал
Ексклюзивне привітання предстоятеля ПЦУ Епіфанія з Різдвом Христовим
Loading...