Міністерство енергетики та вугільної промисловості

Експертка, яка рахує "збитки" від "Роттердам+", фігурує в журналістському розслідуванні – подробиці

Читайте по-русски
Також експертка пов'язана з оточенням Зеленського

Ірина Педь, яка робила експертизу на замовлення заводу Коломойського та начебто встановила збитки у справі "Роттердам +" на суму в 40 млрд гривень, пов'язана з оточенням Зеленського. Про це свідчить розслідування "Наші гроші".

Ірина Педь
Ірина Педьiadvocate.com.ua

Як встановили журналісти, Ірина Педь є співвласницею двох квартир разом із Ольгою Музиченко – першою заступницею голови Антимонопольного комітету України, про це йдеться у її декларації на сайті НАЗК. Чоловік Ольги Музиченко Сергій Сендзюк у березні 2019 року пожертвував півмільйона гривень у виборчий фонд Зеленського. Однак ці гроші йому було повернуто через порушення законодавства. Як встановив суд, Сендзюк на момент пожертви мав податковий борг у розмірі 1,5 тис грн. Його оштрафували на 1190 гривень.

Ще в одній з квартир, разом з Ольгою Музиченко і Іриною Педь співвласницею є Ніна Василівна Велика з Кривого Рогу.

Ірина Педь, яка підписала експертизу щодо "збитків" від "Роттердам +", є засновницею ТОВ "Експертна Група "Ес енд Ді". За даними ProZorro, "Експертна Група "Ес енд Ді" у 2019-2020 роках отримало десяток замовлень НАБУ на проведення різних експертиз та досліджень на загальну суму понад 350 тис грн.

Крім того, у вересні минулого року Ірина Педь робила експертизу на замовлення Нікопольського заводу феросплавів, який входить в бізнес-групу Коломойського.

Як повідомляв 5.UA, 2 жовтня 2020 року колишній голова НКРЕКП Дмитро Вовк розповів, хто нарахував 40 млрд "збитків" від "Роттердам +".

Попередній матеріал
COVID-19 в Україні: показник захворюваності знизився після серії антирекордів
Наступний матеріал
Азербайджанська армія взяла під свій контроль 9 населених пунктів Нагірного Карабаху
Loading...