Руслана Лижичко
Руслана Лижичко 5 канал

"Екологія не в тренді": Україна не має стратегії розвитку "зеленої" енергетики – Лижичко

Читайте по-русски
Співачку бентежить, що влада не робить категоричних заяв щодо "зеленого" майбутнього України

Україна не розвиває ні "зелену" енергетику, ні цілеспрямовану екологічну політику, вважає співачка та амбасадор чистої енергії України в світі Руслана Лижичко. Про це вона сказала в ефірі програми "Кондратюк у понеділок" на "5 каналі".

"В України зараз немає стратегії, візії, того, що називається національна ідея – без цієї візії не буде нічого. Чиста енергія, як і екологія – це зараз тренд у світі. Україна не те що не має цього в тренді – жодної заяви від жодного провладного політика. Лідерів немає – якби лідер був, він би про це заявив, а якщо про це не заявлено, значить для мене в Україні не існує лідера", – говорить Руслана.

"У нас Держлісагентство має докорінно реформуватися. При тому, що це державна структура, вона не фінансується з бюджету. Тобто вони на зарплати мають самі собі шукати гроші. На всі охоронні та санітарні роботи вони мають самі себе забезпечити – їх бюджет не утримує. Окрім цього, в них такий план, що вони змушені рубати не те що дерева – вони вже змушені кущі підсікати", – зазначила Руслана.

"Мене бентежить, що влада не робить категоричних заяв на користь стратегії "зеленого" майбутнього України", – вважає вона.

Нагадаємо, за інформацією ООН, від забруднення повітря у світі щороку помирає 7 мільйонів людей.

Попередній матеріал
У Мінську проти режиму Лукашенка протестують пенсіонери
Наступний матеріал
В Одесі пацієнтів з підозрою на коронавірус не приймають до лікарень – сюжет
Loading...