5 канал

Дивіться на "5 каналі" телемарафон "Час можливостей" щодо децентралізації влади

В ефірі "5 каналу" експерти аналізуватимуть здобутки реформи децентралізації в Україні та шукатимуть вирішення проблем, що постають перед місцевим самоврядуванням

У понеділок, 5 грудня, "5 канал" розпочне телемарафон "Час можливостей", присвячений децентралізації влади та року діяльності перших в Україні об'єднаних територіальних громад. Вестимуть марафон Катерина Кельбус, Ігор Татарчук, Лариса Губіна, Ольга Калиновська та Артем Овдієнко.

З 7-ї ранку і протягом дня в ефірі "5-го каналу" у розмовних студіях ведучі разом з гостями – головами новоутворених громад, представниками всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, урядовцями й профільними експертами – аналізуватимуть здобутки реформи децентралізації в Україні та шукатимуть вирішення проблем, що постають перед місцевим самоврядуванням.

О 20:00 у великих вечірніх розмовних студіях ведуча телемарафону Лариса Губіна разом з гостями – Прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом, директором Інституту громадянського суспільства Анатолієм Ткачуком, головою Новоукраїнської громади Кіровоградської області Олександром Корінним та головою Байковецької громади Тернопільської області Анатолієм Куликом обговорюватимуть бюджетні питання, питання реформування земельних відносин в Україні, адміністративних послуг та інших секторальних реформ у контексті основоположної реформи місцевого самоврядування за принципом децентралізації влади.

Марина Євтушок, редактор телемарафону: "Даючи "зелене світло" неабияким можливостям самостійно організовувати життя, не чекаючи вказівок "із центру", як це було десятиліттями, децентралізація ставить українців перед низкою викликів, як-то необхідність створення громад, планування їхніх фінансів та, власне, участь у житті об'єднання. Як може і повинна діяти децентралізація – обговоримо в рамках телемарафону "Час можливостей".

Телемарафон "Час можливостей" підготовлений у співпраці з Українським кризовим медіа-центром та Комунікативною групою Центрального офісу реформ за підтримки програми DOBRE.

Дивіться 5 грудня з 7 ранку на "5 каналі" та на 5.ua за цим посиланням телемарафон "Час можливостей", присвячений реформі децентралізації влади в Україні. 

Як повідомляв 5.ua, у вересні 2016 року Володимир Гройсман рішучо виступив за "масштабну децентралізацію" у держбюджеті на 2017 рік

Попередній матеріал
Мотузяник: Минулої доби в Авдіївці було поранено українського військового
Наступний матеріал
Речник Міноборони: В Авдіївській промзоні понад 4 години тривали перестрілки між окупантами і ЗСУ
Loading...

Гройсман: Завдяки децентралізації місцеві бюджети зросли майже на 50%

Відкриття програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" - завершено

Нардеп: Питання децентралізації об'єднає зал ВР, якщо там не буде особливого статусу Донбасу

Гройсман про децентралізацію: За два роки надходження коштів до бюджетів міст України зросли вдвічі

Зубко: В усіх обласних центрах за рахунок коштів ЄС відкриються офіси підтримки реформи децентралізації

"Народний фронт" голосуватиме за законопроекти щодо децентралізації – Кривошея