fdlx.com

Гройсман про децентралізацію: За два роки надходження коштів до бюджетів міст України зросли вдвічі

  Сьогодні кожна громада має більші ресурси – Прем'єр-міністр

  Завдяки децентралізації надходження коштів до бюджетів українських міст зросли вдвічі. Про це на своїй сторінці у Facebook написав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. 

  "Знову і знову повертаюсь до децентралізації, тому що на її прикладі я б хотів показати, що зміни в країні відбуваються і вони будуть все більш відчутними. Завдяки децентралізації ми розпочали передавати кошти на місця, і тим самим заклали основу для того, щоб ці зміни відбувались у всіх куточках нашої держави", - йдеться у повідомленні.

  Прем'єр зауважив, що ось уже два роки працює децентралізація. Тепер громади отримали можливість принаймні розпочати вирішувати накопичені проблеми.

  "З 2014 року за ініціативою Мінрегіону, який я тоді очолював, була принципово змінена система фінансування територіальних громад. І сьогодні кожна громада має більші ресурси. Минулого тижня я наводив приклади зростання міських бюджетів у найбільших містах. Сьогодні на черзі менші міста - Миколаїв, Чернівці, Херсон, Суми, Чернігів, Полтава, Черкаси та Житомир. У кожному з них ріст надходжень за 2015 і згідно з прогнозом у 2016 році складає приблизно від 40 до 60%, а за два роки ця сума зросла вдвічі", - зазначив Гройсман.

  З його слів, на наступний рік децентралізація також залишається пріоритетом уряду.

  Нагадаємо, як заявив в ефірі "5 каналу" віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, в усіх обласних центрах за рахунок коштів ЄС відкриються офіси підтримки реформи децентралізації.

  Попередній матеріал
  Кличко прокоментував скасування реваншу з Ф’юрі
  Наступний матеріал
  Мирна хода, українські пісні та бронемашини окупантів: Чим запам'ятається річниця блокади Криму
  Loading...

  Гройсман рішучо виступив за "масштабну децентралізацію" у держбюджеті на 2017 рік

  Порошенко: Україна розглядатиме зміни до Конституції щодо децентралізації тільки після встановлення безпечних умов на Донбасі

  Особливий статус Донбасу не обов’язковий для проведення децентралізації – Парубій

  Зубко про децентралізацію: Руйнація радянської системи управління дає змогу громадам мати прямі бюджетні відносини

  Україна і ЄС підписали угоду про 97 млн євро на децентралізацію

  5 канал - трансляція наживо