5 канал

"Народний фронт" голосуватиме за законопроекти щодо децентралізації – Кривошея

На думку народного депутата від "Народного фронту" Геннадія Кривошеї, більшість політичних сил будуть голосувати за законопроекти, необхідні для процесу децентралізації

"Народний фронт" буде голосувати за законопроекти, необхідні для реформи децентралізації. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив народний депутат від "Народного фронту" Геннадій Кривошея.

"Я знаю точно, що ще з моменту, коли Арсеній Петрович був прем'єр-міністром, то "Народний фронт" продовжував конструктивно і продовжує цю позицію щодо децентралізації і передачі влади на місця однозначно. І буде за ці законопроекти голосувати", – сказав він.

Нардеп додав: "Як інші політичні сили, я не знаю, популістичні політичні сили однозначно будуть щось придумувати для того, щоб блокувати. Але так чи інакше, я думаю, більшість буде готова за це проголосувати".

Нагадаємо, як заявили у "Реанімаційному пакеті реформ", ВР має один день для ухвалення законів для запуску процесу децентралізації.

Попередній матеріал
Путін сказав, яким повинен бути наступний президент РФ
Наступний матеріал
В Ізраїлі обвалилася будівля парковки – десятки постраждалих
Теги:
Loading...

Гройсман рішучо виступив за "масштабну децентралізацію" у держбюджеті на 2017 рік

Порошенко: Україна розглядатиме зміни до Конституції щодо децентралізації тільки після встановлення безпечних умов на Донбасі

Особливий статус Донбасу не обов’язковий для проведення децентралізації – Парубій

Зубко про децентралізацію: Руйнація радянської системи управління дає змогу громадам мати прямі бюджетні відносини

Парубій: Децентралізацію призупинено через зрив Росією Мінських домовленостей

5 канал - трансляція наживо