Путін сказав, яким повинен бути наступний президент РФ

  Майбутній лідер повинен бути достатньо молодою людиною, вважає Путін

  Президент Росії Володимир Путін розповів про те, яким повинен бути наступний очільник РФ. На його думку, майбутній лідер повинен бути достатньо молодою людиною, але зрілою. Про це він сказав в інтерв'ю виданню Bloomberg у Владивостоці, пише УНІАН.

  "Виходжу з того, що майбутній лідер повинен бути достатньо молодою людиною, але зрілою. Що стосується представників різних спецслужб, Збройних Сил – ніякої новизни тут немає. У нас не вперше, скажімо, на рівні керівництва регіонів висуваються представники Міністерства оборони, Федеральної служби безпеки, не винятком є, скажімо, Федеральна служба охорони – чим вони гірші?" – наголосив російський президент.

  При цьому він зазначив, що може взяти участь у виборах, або не брати. "Якщо не буду брати участі, то тоді буде обраний інший глава держави, інший президент Росії, і тоді вже самі громадяни вирішать, за кого треба голосувати", – вважає Путін.

  У виданні також зауважили, що кількість росіян, готових голосувати за партію Путіна "Єдину Росію" на найближчих виборах, зменшилась до 31% у серпні проти 39% в липні цього року.

  Як повідомляв 5.ua, наприкінці серпня міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що вважає вибори в Росії нелегітимними, бо вони відбуваються на території окупованого Криму. 

  Попередній матеріал
  "Реанімаційний пакет реформ": Облради блокують процес створення об'єднаних територіальних громад
  Наступний матеріал
  "Народний фронт" голосуватиме за законопроекти щодо децентралізації – Кривошея

  Стали відомі подробиці зустрічі Путіна й Обами на саміті G20

  Обама розповів, яку умову вкотре поставив Путіну під час зустрічі на саміті G20

  Меркель та Путін обговорили виконання Мінських угод на саміті G20 у Китаї

  Саміт G20: Прем'єр Британії забула потиснути руку Путіну

  Ердоган і Путін провели переговори перед початком саміту G20

  У РФ шістьох жінок засудили до штрафів та виправних робіт за футболки "Путін – кат Беслана"