фото із соцмереж

У РФ шістьох жінок засудили до штрафів та виправних робіт за футболки "Путін – кат Беслана"

  Засуджені розраховують оскаржити рішення та пройти огляд для засвідчення отриманих під час затримання травм

  У Росії завершився суд над жінками, які влаштували акцію протесту в річницю теракту у школі №1 в Беслані. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на видання "Новая Газета".

  Як зазначається, розгляд справи тривав до 3 години ночі. Потому трьом жінкам були призначені громадські роботи по 20 годин, оскільки вони не можуть заплатити штраф.

  Ще одній жінці, яка не брала участі в акції, але в момент затримання перебувала поруч із тими, хто влаштував протест, також призначені громадські роботи – за те, що "перебувала у групі жінок" і "допускала висловлювання".

  Крім того, зазначається, що дві інші жінки отримали від російського суду штраф у 20 тисяч рублів, оскільки вони не попросили альтернативного покарання.

  Повідомляється також, що засуджені розраховують оскаржити рішення. Крім того, ранком 2 вересня вони планують пройти огляд, оскільки під час затримання багато жінок отримали травми.

  Нагадаємо, напередодні під час жалобних заходів п'ять жінок зняли куртки, під якими у них були одягнуті футболки з написом "Путін – кат Беслана".

  Нагадаємо, теракт у Беслані був вчинений 1 вересня 2004 року. В школі були захоплені в заручники 1128 чоловік. В результаті теракту загинули 334 людини, у тому числі 186 дітей. Для звільнення заручників був здійснений штурм школи. Російська влада стверджує, що штурм почали після того, як терористи почали вбивати заручників. У ході розслідування теракту висувалася версія про застосування важкого озброєння під час штурму, що спричинило велику кількість жертв. Проте офіційно ця версія не була підтверджена.

  Попередній матеріал
  Кабмін призначив нових заступників міністра охорони здоров'я
  Наступний матеріал
  Один із комерційних банків через суд скасував свою ліквідацію

  Матерів загиблих дітей судитимуть за футболки з написом "Путін – кат Беслана"

  Кремль розкрив правду про Беслан: терористи нічого не підривали, кривавий штурм почала ФСБ

  Кремль порушив "право на життя" своїх громадян під час бійні у Беслані - ЄСПЛ

  Беслан: 10 років трагедії у школі