Кабмін призначив нових заступників міністра охорони здоров'я

Ними стали колишній проект-менеджер Нацради реформ, хірург-волонтер та екс-радник міністра охорони здоров'я

Кабінет міністрів України призначив заступників міністра охорони здоров'я – це Павло Ковтонюк та Олександр Лінчевський. Крім того, заступником міністра з питань європейської інтеграції стала Оксана Сивак. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Зазначається, що Павло Ковтонюк раніше був проект-менеджером із реформи охорони здоров'я проектного офісу Національної ради реформ. У 2008 році він закінчив Школу охорони здоров'я Національного університету "Києво-Могилянська академія", має ступінь магістра менеджменту в охороні здоров'я. Працював консультантом в компанії Strategic Consulting Group, пізніше незалежним консультантом з управління в сфері охорони здоров'я. 

Новопризначений заступник Олександр Лінчевский – хірург, кандидат медичних наук, асистент кафедри в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Він також займався волонтерською діяльністю у зоні проведення АТО, куди доставляв медикаменти і навчав надання першої медичної допомоги.

Водночас, Оксана Сивак раніше працювала консультантом Всесвітньої організації охорони здоров'я, радником міністра охорони здоров'я і координатором громадської організації "Ініціатива Е+", яка займається реабілітацією постраждалих у ході Євромайдану та в зоні АТО. На фото Оксана Сивак праворуч:

Нагадаємо, 27 липня Кабмін призначив нового керівника МОЗ - Уляну Супрун.

Дивіться також: "Вже є вироблена стратегія": Уляна Супрун розповіла про нову команду МОЗ та майбутні зміни

Попередній матеріал
Муженко: Росія планує розгорнути на Донбасі третій армійський корпус
Наступний матеріал
У РФ шістьох жінок засудили до штрафів та виправних робіт за футболки "Путін – кат Беслана"

В МОЗ бракує персоналу – Супрун

"Вже є вироблена стратегія": Уляна Супрун розповіла про нову команду МОЗ та майбутні зміни

Кабмін призначив нового керівника МОЗ

Міністерство охорони здоров'я повністю зупинило процес держзакупівель - Супрун