Фото samlib.ru

Матерів загиблих дітей судитимуть за футболки з написом "Путін – кат Беслана"

  Жінок зобов'язали до кінця дня 1 вересня з'явитися до суду

  На учасниць акції протесту в Беслані, затриманих поліцією, складають адміністративні протоколи за статтею про порушення порядку проведення мітингу. Жінок зобов'язали до кінця дня 1 вересня з'явитися до суду. Про це повідомляє УНІАН із посиланням на видання "Новая газета".

  Зазначається, що під час жалобних заходів п'ять жінок зняли куртки, під якими у них були одягнуті футболки з написом "Путін – кат Беслана". В акції брали участь Елла Кесаєва, Емма Бетрозова, Жанна Цирихова, Світлана Маргієва і Емілія Бзарова. У чотирьох з п'яти жінок при захопленні заручників у школі загинули діти.

  Крім учасниць акції були затримані кореспондент "Новой газети" Олена Костюченко і кореспондент інтернет-видання "Такі справи" Діана Хачатрян. Уточнюється, що Костюченко та Хачатрян згодом відпустили з поліції. За словами Костюченко, один з поліцейських "вибачився, але в приватному порядку".

  Нагадаємо, теракт у Беслані був вчинений 1 вересня 2004 року. В школі були захоплені в заручники 1128 чоловік. В результаті теракту загинули 334 людини, у тому числі 186 дітей. Для звільнення заручників був здійснений штурм школи. Російська влада стверджує, що штурм почали після того, як терористи почали вбивати заручників. У ході розслідування теракту висувалася версія про застосування важкого озброєння під час штурму, що спричинило велику кількість жертв. Проте офіційно ця версія не була підтверджена.

  Нагадаємо, нещодавно у Сімферополі російські силовики розігнали мітинг проти окупаційної влади.

  Попередній матеріал
  Статус автономії для Донбасу стане легітимізацією протекторату Росії – Клімкін
  Наступний матеріал
  У МВФ повідомили, коли розглянуть питання надання Україні чергового траншу
  Loading...

  Кремль розкрив правду про Беслан: терористи нічого не підривали, кривавий штурм почала ФСБ

  Кремль порушив "право на життя" своїх громадян під час бійні у Беслані - ЄСПЛ

  Беслан: 10 років трагедії у школі

  У Росії згадують жертв Беслану