Клімкін: Я вважаю вибори в Росії нелегітимними, бо вони відбуваються на території окупованого Криму

  Міністр наголосив, що ці вибори не є легітимними ні у політичному, ні в правовому сенсі

  Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що вважає нелегітимним проведення Росією виборів в окупованому Криму. Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", про це він сказав у інтерв'ю "Ехо Москви", опублікованому на сайті радіостанції.

  "Я вважаю вибори в Росії нелегітимними, бо вони відбуваються на території окупованого Криму. Причому, ці вибори не є легітимними ні в політичному, ні в правовому сенсі", – заявив голова МЗС України.

  Відповідаючи на запитання щодо безпеки на виборчих дільницях в Україні під час виборів до Держдуми РФ, Клімкін сказав: "А де гарантія того, що на фоні російської агресії проти України те ж не станеться в українських дипломатичних представництвах?" За його словами, коли буде розглядатися можливість організації ділянок в Україні, тоді буде вивчатися ця ситуація.

  Як повідомлялося, для голосування росіян на виборах до Держдуми 18 вересня в Україні організовані та будуть відкриті виборчі дільниці у Києві, Львові, Одесі та Харкові. За словами члена російського ЦВК Василя Ліхачова, залишається питання безпеки на цих ділянках, яке поки не врегульоване. Він повідомив, що на сьогодні на консульському обліку в Україні перебуває понад 81 тис. росіян, які мають право голосувати на виборах 18 вересня.

  Нагадаємо, що раніше голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у інтерв'ю "5 каналу" розповів, що кримські татари не підуть на ці вибори.

  Попередній матеріал
  Екс-заступник голови НБУ: Що спричинило девальвацію валюти в Україні
  Наступний матеріал
  Експерт: МВФ може вимагати прийняття бюджету, як передумови для траншу

  Клімкін на засіданні міністрів ОБСЄ вимагатиме від РФ припинити репресії у Криму

  Клімкін: Росія вважає, що час грає проти нас, але час грає проти Росії

  Чубаров: кримські татари не підуть на вибори російської Держдуми

  Вибори до Держдуми РФ в анексованому Криму незаконні – Міністерство з питань окупованих територій