Сурогатні батьки
Сурогатні батьки 5 канал

Довгоочікувана зустріч: іноземцям нарешті вдалося приїхати в Україну за дітьми від сурогатних матерів

Читайте по-русски
Ще 7 родин – громадяни Китаю та Іспанії – отримали необхідні документи, щоб також невдовзі забрати немовлят

Вони зустрілися. У столичному готелі "Венеція" шестеро пар з Аргентини та дві пари з Іспанії нарешті взяли до рук своїх, але народжених сурогатними матерями, дітей.

Довгоочікувана зустріч мала відбутися ще весною, але через карантин та закриті кордони, для батьків-іноземців це стало справжнім випробуванням. І ось наприкінці травня деякі змогли потрапити до України. Після обсервації та проходження тесту на коронавірус родини об'єдналися.

Однак чи вдасться новоспеченим батькам повернутися найближчим часом назад до Аргентини, поки невідомо. Адже країна закрила свої кордони до вересня. Переліт із Буенос-Айреса в Мадрид допомогла організувати аргентинська влада. А от переліт із Мадриду до Києва оплатив аргентинський бізнесмен.

За словами Уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової, ще 7 родин – громадяни Китаю та Іспанії – отримали необхідні документи, щоб також невдовзі забрати немовлят.

Нагадуємо, раніше одна із київських клінік оприлюднила відеоролик із малюками, народженими для іноземців від сурогатних матерів. У ньому повідомили, що вони перебувають у гарних умовах. Згодом немовлят розмістили у столичному готелі "Венеція", який належить клініці. На ролик відреагувала Уповноважена з прав людини Людмила Денісова. Вона повідомила, що у готелі перебуває 51 дитина.

Зазначила, сурогатне материнство в Україні – проблема, на яку потрібно комплексно відреагувати. Заборонити, зокрема, іноземцям в Україні користуватися послугами сурогатних матерів та не допустити неконтрольоване вивезення дітей за кордон, адже Україна не зможе контролювати їхню подальшу долю.

 

Попередній матеріал
Сервіс не гірший, ніж у Європі: як курорти України готуються зустрічати туристів
Наступний матеріал
Прийшли до квартири: Стерненко заявляє, що поліція вручила йому постанову про примусовий привід до СБУ
Loading...

У Денісової звинуватили омбудсмена з прав дитини Кулебу в дискримінації ЛГБТ-спільноти

Перебувають у готелі: 46 немовлят від сурогатних матерів не можуть віддати іноземцям через карантин

У Києві прокуратура викрила схему з продажу українських немовлят за кордон