Микола Кулеба
Микола Кулеба Микола Кулеба / Facebook

У Денісової звинуватили омбудсмена з прав дитини Кулебу в дискримінації ЛГБТ-спільноти

  Читайте по-русски
  Миколу Кулебу закликали принести публічні вибачення у зв'язку з поширенням мови ворожнечі стосовно представників ЛГБТ

  Офіс уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової звинуватив обмудсмена з прав дитини Миколу Кулебу у порушенні прав і свобод представників ЛГБТІ-спільноти. Про це повідомляється на сторінці Офісу на Facebook.

  Йдеться про пост Кулеби, в якому він "фактично порівняв ЛГБТІ-родини з ґвалтівниками та назвав їх однією із загроз сурогатного материнства.

  "Вказане висловлювання стосовно представників ЛГБТІ-спільноти є проявом мови ворожнечі, адже сприяє посиленню упередженого ставлення до вказаної категорії громадян та порушує їхнє право на повагу до честі й гідності", – зазначили в Офісі.

  Там додали, що відповідно до статті 68 Конституції України обов'язком кожної людини є не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.

  "Стаття 24 Основного Закону, стаття 7 Загальної декларації прав людини, стаття 14 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод і Протокол №12 до цієї Конвенції забороняють дискримінацію за будь-якою ознакою, а також передбачають обов'язок держави вживати всіх можливих заходів для запобігання та протидії цьому явищу. Також заборона будь-яких форм дискримінації встановлена статтею 6 Закону України "Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні", – повідомили в уповноваженої ВР з прав людини.

  В Офісі закликали Миколу Кулебу принести публічні вибачення у зв'язку з поширенням мови ворожнечі стосовно представників ЛГБТІ-спільноти та надалі неухильно дотримуватись вимог антидискримінаційного законодавства.

  Нагадаємо, уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба розкритикував практику сурогатного материнства. За його словами, всиновити дитину можуть гомосексуальні пари або ґвалтівники.

  Попередній матеріал
  Яких сюрпризів чекати від циклону "Ізольда" в останні вихідні весни – прогноз синоптика
  Наступний матеріал
  Джерелом коронавірусу не є ринок Уханю – науковці
  Loading...

  "Подружжям" можуть виявитися і гей-пари, і ґвалтівники" – дитячий омбудсмен про сурогатне материнство

  У Києві провели Транс-Марш: не обійшлося без провокацій

  Міжнародний день камінауту посольство Нідерландів відзначило райдужним прапором на будівлі – фото

  Через дії противників Маршу рівності в Харкові постраждали учасники та правоохоронці

  У Харкові вперше пройшов Марш рівності: прайд охороняли понад 2,5 тис. силовиків

  Вулицями Одеси пройшов Марш рівності за участі дипломатів: були й охочі зірвати ЛГБТ-ходу – відео