Бойовики
Бойовики lastnews.com.ua

Донецький блогер назвав 5 "найбільш впливових бойовиків ДНР"

  За словами блогера, всередині угруповання "ДНР" всі ці люди мають чітку ієрархію

  Донецький блогер Станіслав Васін назвав п'ятірку найбільш "впливових бойовиків ДНР". Про це повідомляє "Радіо Свобода". 

  "Рейтинг найвпливовіших людей незаконного угруповання "ДНР" досить умовний. По-перше, тому, що всі вони, на якій би сходинці не стояли в Донецьку, повністю залежать від московських кураторів. По-друге, сам щабель так званого "п'єдесталу" визначається не стільки фінансами тієї чи іншої особи, скільки займаною "посадою" і приналежністю до одного з московських угруповань, які курують ситуацію на непідконтрольних Україні територіях. Тим не менш, всередині угруповання "ДНР" всі ці люди мають чітку ієрархію, що визначає "повноваження" вирішувати ті чи інші питання на місцях", – зазначив Васін.

  За словами Васіна, "перше" місце тут Захарченко, якому належить мережа колишніх супермаркетів "АТБ" (нині – "Перший республіканський"), записана на його дружину, частина доходів від ринку палива та української контрабанди, а також з недавнього минулого,"націоналізовані" ринки Донецька. Але в цілому його статус тримається за рахунок московської підтримки Суркова і своїх людей в основних "силових відомствах", які здатні репресіями придушити будь-яке невдоволення навіть серед сепаратистів.

  Друге місце на п’єдесталі блогер відводить Олександру Тимофєєву, так званий "міністр доходів і зборів" угруповання "ДНР", він же – "Ташкент".

  За словами Васіна, "третє місце" займає Пушилін. Завдяки своїм негласним зв'язкам з колишніми регіоналами, він зміг утвердитися як одна з основних персон на початку створення угруповання "ДНР". Тоді ж до нього перейшла і серйозна частина фінансових "активів" сепаратистів. А після його впровадження в "Мінський процес" Пушилін став обличчям угруповання, зокрема й на всіх "офіційних"заходах у Донецьку.

  "Четверта сходинка" може бути відведена Максиму Лещенку, "главі" "адміністрації" Захарченка: "Це своєрідний "сірий кардинал" угруповання "ДНР", якого екс-співробітник СБУ і колишній лідер сепаратистів Ходаковський називав прямим ставлеником Ахметова". Про реальний стан Лещенка в Донецьку складно судити, однак... За словами того ж Ходаковського, ні один "глава" "адміністрації" не виконає жодного "указу"Захарченка, поки не порадиться з Лещенком", – повідомляє блогер.

  "Закінчує список Володимир Кононов, він же "Цар", який займає посаду так званого "міністра оборони" угруповання "ДНР". "Це, мабуть, єдина людина, за ким зберігся авторитет серед військових-найманців, які брали участь в боях ще зі Стрєлковим. До цього такою людиною був "Моторола", але після його смерті й падіння рейтингу "Гіві" саме Кононов є одним з найбільш шанованих серед бойовиків "польових командирів", – інформує Васін.

  Нагадаємо, волонтерська група InformNapalm, назвала імена російських військових розвідників військової бази Міноборони РФ, що брали участь у боях на Донбасі у серпні – вересні 2014 року.

  Попередній матеріал
  Слідство встановило близько 100 осіб, причетних до збиття МН17 – Сторожук
  Наступний матеріал
  ГПУ проводить обшуки у справі про привласнення колишніми службовцями "Укргазбанку" 140 млн грн
  Теги:
  Loading...
  Розсекречення архівів КДБ: у відкритому доступі майже 150 кілометрів архівних матеріалів

  Розсекречення архівів КДБ: у відкритому доступі майже 150 кілометрів архівних матеріалів

  Пентагон розсекретив бюджет військової розвідки США на 2016 рік

  Пентагон розсекретив бюджет військової розвідки США на 2016 рік

  Волонтери розсекретили "таємний вантаж", який РФ вночі доставила до Криму – розслідування

  Волонтери розсекретили "таємний вантаж", який РФ вночі доставила до Криму – розслідування

  Волонтери розсекретили російських військових, які воювали на Донбасі – розслідування

  Волонтери розсекретили російських військових, які воювали на Донбасі – розслідування