informnapalm.org

Українські волонтери викрили групу російських розвідників, які воювали на Донбасі – розслідування

У ході розслідування сталі відомі імена російських шпигунів

Волонтерська група InformNapalm, назвала імена російських військових розвідників військової бази Міноборони РФ, що брали участь у боях на Донбасі у серпні – вересні 2014 року.

Про це йдеться на сайті  InformNapalm.

"Встановлено, що до перекидання на схід України, з пізньої весни до середини літа 2014 року, батальйонно-тактична група військової бази, проходила бойову підготовку та злагодження на полігоні Ашулук в Астраханській області, звідки була перекинута спершу у Ростовську область і далі – на Донбас. Цю інформацію зайвий раз підтверджують дати знімків, виявлених на сторінках військових злочинців гудаутської бази", – зазначається у повідомленні.

У ході розслідування стали відомі імена російських шпигунів: Сергій Миронов, Дмитро Авілов, Євген Іванов, Денис Кисельов, Іван Прокудін, Олександр Кривошеєв, Євген Нікітченко, Володимир Горбаченко.

/
/
/

Нагадаємо, міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm на основі даних, отриманих у ході OSINT та HUMINT-заходів, вийшла на слід таємного вантажу, який прибув із Сирії в Крим. За даними волонтерів, російські військові розвантажували груз в умовах підвищеної секретності.

Попередній матеріал
Клімкін заявив, що між цивілізованою частиною ОБСЄ і Росією – прірва
Наступний матеріал
Штайнмайєр і Клімкін поговорять про Україну до початку засідання Ради голів МЗС ОБСЄ

У Києві склали присягу більше 70 "волонтерів-освітян" Корпусу миру США

Волонтери передали на фронт оптики на 1 млн грн

Волонтери People's Project оприлюднили видовищний ролик до Дня Збройних Сил України

Атакуючий "у лоб": волонтери-розробники запустили у небо потужній мультикоптер