uapress.info

Штайнмайєр і Клімкін поговорять про Україну до початку засідання Ради голів МЗС ОБСЄ

  Штайнмайєр закликав, не розраховувати на розв’язання кризових питань у ході конференції Ради голів МЗС ОБСЄ

  Сьогодні, 8 грудня, напередодні проведення 23 засідання Ради глав МЗС країн Організації з безпеки й співпраці, глава МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр і глава української делегації міністр Павло Клімкін обговорять питання щодо України. Про це повідомляє "Укрінформ".

  Також Штайнмайєр заявив, що не чекає вирішення проблем від зустрічі Ради голів МЗС ОБСЄ , але чекає на продовження діалогу. 

  "На мій погляд, діалог і обмін думками про те, як вибратися з існуючих розділових ровів, є правильним і європейським шляхом подолання конфліктів", – заявив глава МЗС Німеччини. До того ж, він закликав не розраховувати на розв’язання кризових питань у ході конференції.

  "Ми у Німеччині, але і багато інших в Європі взагалі питання війни й миру, принаймні, на європейському континенті, вважали вирішеним назавжди. Але навесні 2014 року ми змушені були констатувати, що це зовсім не так, що питання війни й миру повернулося на континент з анексією Криму і конфліктом в Україні, який не вдалося вирішити й по сьогодні. Відтоді Європа перебуває у затяжному кризовому режимі", – зауважив Штайнмайєр.

  Як повідомляється, Павло Клімкін запланував також зустрічі з колегами з близько десятка країн, участь у зустрічі міністрів країн ГУАМ і інших заходах на полях засідання. Безпеку під час проведення міністерської зустрічі у Гамбурзі забезпечують майже 10 тисяч правоохоронців.

  Нагадаємо, напередодні конференції ОБСЄ Штайнмаєр розкритикував російську агресію в Україні та закликав до "гуманітарної паузи" в Алеппо.

  Попередній матеріал
  Українські волонтери викрили групу російських розвідників, які воювали на Донбасі – розслідування
  Наступний матеріал
  Брифінг речника Міноборони з питань АТО - відео

  Посол США в ОБСЄ: Питання поліцейської місії на Донбасі мають вирішувати саме Україна та Росія

  СММ ОБСЄ констатує збільшення вибухів на Донбасі уп'ятеро – звіт

  "Сліпі прозріли": ОБСЄ не завжди приїжджає, коли ведуться обстріли, ми повинні про це говорити – активіст

  У МЗС Німеччини сказали, коли буде вирішене питання про розміщення збройної місії ОБСЄ на Донбасі