фото x-true.info

У Києві склали присягу більше 70 "волонтерів-освітян" Корпусу миру США

  Це вже друга група добровольців Корпусу миру, яка складає присягу цього року

  У Києві 75 добровольців Корпусу миру США склали присягу, яка символізує завершення тримісячної підготовчої програми і офіційний початок їхньої служби в Україні як викладачів англійської мови та посланців американської культури. Про це повідомляє "Укрінформ".

  Як зазначається, урочиста церемонія проходила в Українському домі, а до присяги добровольців привела Надзвичайний і Повноважний посол США в Україні Марі Йованович. 

  "Ви стаєте волонтерами-освітянинами в Україні в особливий час, коли Міністерство освіти і науки України запроваджує амбітні реформи, в центрі яких є створення нової української школи. Це фундаментальний переворот у педагогічній методології, який відображає політичну волю і прагнення до змін", - заявила Йованович.

  Вона також додала, що це вже друга група добровольців Корпусу миру, яка складає присягу цього року. Такий досвід посилить автономію районних та обласних шкіл, сприятиме інклюзивному навчанню і надихатиме українських учителів бути більш незалежними. 

  Тепер на добровольців, які пройшли мовну, технічну та крос-культурну підготовку чекає дворічна служба в Україні.

  Як підкреслив директор Корпусу миру США в Україні Денні Робертсон, ідея Корпусу миру з'явилася 55 років тому, але три його цілі, а саме обмін досвідом, знайомство з новою культурою та сприяння взаєморозумінню між людьми, наразі стають навіть більш актуальними і затребуваними, ніж це було у 1961 році.

  Нагадаємо, наприкінці травня у столиці присягнули майже 70 добровольців Корпусу миру США.

  Попередній матеріал
  Уряд схвалив проект закону про Фонд енергоефективності
  Наступний матеріал
  У Міноборони назвали переможця конкурсу на держсекретаря відомства
  Теги:
  Loading...
  У столиці присягнули 68 добровольців Корпусу миру США

  У столиці присягнули 68 добровольців Корпусу миру США

  Волонтери Корпусу миру США склали присягу в Києві

  Волонтери Корпусу миру США склали присягу в Києві