5 канал

Доля "скіфського золота": суд виніс попереднє рішення

  Читайте по-русски
  Сторонам виділено 2 місяці для надання запитуваної судом інформації

  У вівторок, 16 липня, апеляційний суд Амстердама відклав винесення остаточного рішення у справі про "скіфське золото". Про таке повідомляє "Радіо Свобода".

  "Музей Алларда Пірсона може залишити скарби Криму в очікуванні остаточного рішення під час судового розгляду. Нідерландський закон про спадщину не застосовується до справи. Апеляційному суду потрібна додаткова інформація від сторін про ймовірне право власності", – йдеться у тексті повідомлення

  У суді зазначили, що сторонам виділено 2 місяці для надання запитуваної судом інформації, а вже потім суд розгляне справу далі.

  "Остаточне рішення можна очікувати через 6-9 місяців", – ідеться в повідомленні суду.

  Таким чином, суд постановив, що "з огляду на складну політичну та правову ситуацію в Криму музей Алларда Пірсона не може "розумно оцінити, хто з кандидатів має право претендувати на скарби Криму".

  "Водночас, музей належним чином зберіг кримські скарби в очікуванні остаточного рішення. За цих обставин музею дозволено призупинити своє зобов’язання із доставки скарбів Криму в очікуванні остаточного рішення", – додали в тексті.

  Як відомо, 11 березня цьогоріч відбулося засідання Апеляційного суду Амстердама у справі за позовом держави Україна до Археологічного музею Амстердамського університету про повернення в Україну експонатів виставки "Крим – золотий острів у Чорному морі".

  Попередній матеріал
  Торговельні війни Китаю та США: зростання економіки КНР уповільнилося
  Наступний матеріал
  Назвали причину отруєння дітей у таборі на Одещині
  Loading...

  В апеляційному суді Амстердама розглядатимуть питання "скіфського золота" – Джапарова

  В Україні знімають 19 серіалів, перші вийдуть на екрани за півроку – Нищук

  "Це фейк": на новину про викрадення скіфського золота відреагували у Мінінформполітики