www.moz.gov.ua

До України прибули перші ліки, закуплені коштами бюджету 2016 року

  Закупівлі через ЮНІСЕФ допомогли заощадити понад $3 млн

  Програма розвитку ООН доправила першу партію ліків, закуплених за державними програмами лікування за кошти бюджету 2016 року. Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

  "В Україну поставили першу партію ліків для пацієнтів, хворих на рідкісне генетичне захворювання мукополісахаридоз, закуплених за кошти державного бюджету 2016 року через міжнародну організацію ПРООН", – мовиться у повідомленні.

  Відповідно до інформації МОЗ, станом на 8 грудня 2016 року за кошти держбюджету 2015 року міжнародні організації поставили до України вже 94% від загальної кількості замовлених лікарських засобів, засобів імунопрофілактики та медичних виробів.

  Закупівлі через ЮНІСЕФ допомогли заощадити понад $3 млн. У міністерстві наголосили, що в Україні вперше за багато років буде сформовано 25%-й запас вакцин, відповідно до рекомендацій ВООЗ.

  Крім того, в МОЗ відзвітувались про поставки вакцини для профілактики кору, паротиту та краснухи; дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярний компонент), поліомієліту та захворювань, спричинених Haemophilus типу b; про лікарські засоби та медичні вироби для лікування дітей та дорослих, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання; про АРВ препарати та ліки проти гепатитів.

  Дивіться також: Супрун: Де держава закуповує вакцини і чи вистачить їх українцям

  Попередній матеріал
  Порошенко підписав закони, що пришвидшать будівництво нових автомобільних доріг в Україні
  Наступний матеріал
  "Час. Підсумки дня": Новинський сидітиме як Єфремов, чи шкодитиме як Онищенко
  Теги:
  Loading...

  Супрун: Чому МОЗ заборонив лікувати застуду антибіотиками

  Імунолог: чому не діють ліки проти грипу та ГРВІ

  Лікар від Бога: як травматолог із Донецька рятує бійців АТО

  Імунолог про вакцинацію: часто страхітливі міфи народжені самими ж лікарями