president.gov.ua

Порошенко підписав закони, що пришвидшать будівництво нових автомобільних доріг в Україні

Президент висловив впевненість, що підписані закони будуть сприяти максимальному залученню українських виробників і максимальній якості доріг

Президент Петро Порошенко провів зустріч з Міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном та новопризначеним Головою Державного агентства автомобільних доріг України Славомиром Новаком, під час якої підписав три базових закони, які створюють умови для будівництва нових доріг в Україні. Про таке повідомляє прес-служба Президента.

Глава держави підписав Закон "Про джерела фінансування дорожнього господарства України", який удосконалює механізм фінансування будівництва доріг, Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування системи управління автомобільними дорогами загального користування" і Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу щодо удосконалення механізму фінансового забезпечення дорожньої галузі".

"Це є галузь, яка створює робочі місця, забезпечує розвиток економіки регіонів", – підкреслив Порошенко. За його словами, "надзвичайно важливим є прозорість дорожнього будівництва, з максимальною ефективністю використання кожної копійки коштів платників податків, з максимальним залученням українських виробників і максимальною якістю". Він висловив впевненість, що ці закони будуть цьому сприяти.

Президент привітав Славомира Новака з призначенням на дуже відповідальну посаду та наголосив на тому, що "державне дорожнє будівництво є першими пріоритетом Президента як під час виборчої кампанії, так і в реалізації тих програм, які сьогодні спрямовані на виведення України з кризи".

president.gov.ua

Глава держави також поінформував присутніх, що у Законі про Державний бюджет одним із пріоритетів буде збільшення Дорожнього фонду і виділення додаткових коштів на дорожнє будівництво у 2017 році.

Президент відзначив, що буде продовжено експеримент щодо направлення 50% зібраних зверх плану митних надходжень на дорожнє будівництво. Президент також наголосив, що необхідно докласти всіх зусиль, щоб ліквідувати «той провал, який був на будівництві дороги "Одеса-Рені", і проект має бути завершений в повному обсязі".

В свою чергу, Міністр інфраструктури Володимир Омелян зазначив, що підписані закони сприятимуть реформуванню галузі. 

Як повідомляв 5.ua, директор ДП "Укрдорінвест" розповіла, чому уряд скасував ліквідацію "Автомобільні дороги України"

Попередній матеріал
Кулеба розповів про стан дівчинки, яку горе-матір залишила на 9 днів
Наступний матеріал
До України прибули перші ліки, закуплені коштами бюджету 2016 року

Акція з блокування доріг триває: Водії стоять на дорогах на кордоні зі Словаччиною та Румунією

Польща позичить гроші на ремонт доріг на заході України

Жебрівський: На ремонт доріг на Донеччині в 2017 році планують виділити близько 2 млрд грн

"Жодної хімії": Кличко запевнив, що столиця ретельно підготувалася до утримання доріг узимку

До кінця року в Києві буде відремонтовано 200 км доріг – Прокопів

Гройсман: Пріоритет уряду - побудова високоякісних автомобільних доріг