Facebook / СБУ

Польща позичить гроші на ремонт доріг на заході України

  Україна та Польща домовилися, які дороги ремонтуватимуть за рахунок польського кредиту

  Польща позичить гроші на ремонт українських доріг. Уже наступного року за 68 мільйонів євро польського кредиту відремонтують шість прикордонних доріг: 5 у Львівській і одну у Волинській областях, повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

  Під відповідним рішенням підписалися заступники міністрів інфраструктури України та Республіки Польща Юрій Лавренюк та Єжи Сміт. Візьмуться, зокрема, за ділянки таких автошляхів як Червоноград-Рава Руська, Грушів-Немирів,Самбір-Дрогобич-Стрий та Устилуг-Луцьк-Рівне. Загалом капітально відремонтують 175 кілометрів автомобільних доріг Західної України.

  "Це мабуть досить символічно, що саме з Польщею ми плануємо втілити цей важливий проект щодо розвитку прикордонних доріг. Для України кожен капітально відремонтований кілометр є вкрай важливим. Впевнений, що з нас вийде добра команда і для обох країн ця інвестиція відкриє нові транзитні та туристичні можливості та закріпить наші торгово-економічні стосунки", – зазначив голова "Укравтодору" Славомір Новак.

  У Міністерстві інфраструктури нагадують, що у вересні 2015 року Україна і Польща уклали міжурядову угоду про надання кредиту у розмірі 100 млн євро на покращення прикордонних доріг та митного сполучення. На початку жовтня 2016 року Верховна Рада ухвалила відповідний закон, яким розподілила кредит Республіки Польща на умовах пов’язаної допомоги таким чином: 68 мільйонів євро на ремонт доріг, 25 мільйонів євро для Державної фіскальної служби і митниці й 7 мільйонів для Державної прикордонної служби.

  Раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що у 2017 році на ремонт доріг в Україні виділять до 40 мільярдів гривень.

  Попередній матеріал
  Портніков: У Путіна з'явився big boss
  Наступний матеріал
  Ситуація на Донбасі: бойовики активно використовують заборонене озброєння

  Жебрівський: На ремонт доріг на Донеччині в 2017 році планують виділити близько 2 млрд грн

  До кінця року в Києві буде відремонтовано 200 км доріг – Прокопів

  Гройсман: Пріоритет уряду - побудова високоякісних автомобільних доріг

  Гройсман знайшов вихід, як покращити якість доріг в Україні

  На ремонт доріг у 2017 році виділять до 40 млрд грн - Гройсман

  5 канал - трансляція наживо