Іринка знайшла маму
Іринка знайшла маму 5 канал

Дівчинка, що народилася у Львові з вагою 480 грамів, нарешті знайшла родину – як почувається зараз

Читайте по-русски
Рідні батьки покинули дівчинку відразу після народження

Дитина, яка народилася із вагою 480 грамів, знайшла родину у Львові. Рідні батьки покинули Іринку відразу після народження. Протягом року дитина була під наглядом медиків. Із новою родиною малечі познайомилася Марта Шикула.

Галина Білоусова не лишає Іринку ні на хвилину.

"Вона дуже гарно перевертається, гарно бавиться іграшками, в руку бере гарно, впевнено бавиться, чіпає, якщо є прикраси на руках", – розповідає Галина.

Дітей у сім'ї Білоусових не було. Галина зізнається: стати мамою хотіла давно.

"Я побачила це сонечко, вона так гукала, посміхалася і я вже все, з того дня не могла її відпустити. Я лишалася з нею після роботи, так мені в серце впала дитина, такого ще не було. Вона дуже позитивна, вона завжди всім задоволена", – каже мати Іринки.

Із майбутньої донечкою Галина познайомилася у лікарні, тут жінка працює адміністратором. До медзакладу Іринка потрапила чотири місяці тому. Через недоношеність у неї слабкий імунітет, підхопила інфекцію. Дівчинка потребує особливого догляду та харчування. Самостійно повзати, сідати та ходити Іринка не може. Але такі труднощі батьків дівчинки не лякають.

"Я вже переїхала в лікарню жити, я вже вдома не живу два місяці, щоб ви розуміли. Маю тут кульочок з одягом, тут купаюся, чоловік вдома сам на господарстві тих два місяці. Вона така наша, наша така рідненька. З Іринкою ми дійсно відчули, що це наша дитина, що вона мене потребує, що ми маємо про неї дбати", – запевняє львів'янка.

Рідні батьки покинули дівчинку відразу після народження. Іринка народилася з вагою 480 грамів на шостому місяці вагітності біологічної матері. На ту мить у дитини не встигли сформуватися внутрішні органи. Цілий рік за її життя боролися всі лікарі неонатального центру. Таких крихітних дітей тут ще не було. Те, що дівчинка вижила – диво, ще тоді казали лікарі.

"Це була дуже складна пацієнтка, надзвичайно. У неї було багато критичних моментів, нам здавалося, ми не зможемо допомогти", – пригадує завідувачка відділення інтенсивної терапії новонароджених Зоряна Салабай.

Попереду в Іринки довготривале лікування та реабілітація.

"Зокрема, йдеться про бронхолегеневу дисплазію через недорозвинення її легень. І що вона тривалий час мала вентиляційну підтримку. Її легені дуже постраждали, і вона уразлива до різних інфекцій. Друга проблема стосується стану її нервової системи, оскільки також маємо цілу низку проблем. Вона потребує слухопротезування в силу недорозвитку, вона мусить мати цю підтримку, щоб надалі в неї розвинулося мовлення", – пояснює завідувачка педіатричного відділення Людмила Костюченко.

Щоб Іринка могла добре чути, потрібно 75 тисяч гривень на протезування. Гроші знадобляться й на імунопрепарати.

Марта Шикула, Євген Радіон, Львівська область, "5 канал"

Якщо ви маєте можливість допомогти Іринці, гроші на лікування дівчинки можна відправити на рахунок матері: 4149 4991 3683 7810, "ПриватБанк", отримувач – Білоусова Галина Павлівна.

 

Попередній матеріал
"Передусім – закінчити декомунізацію": голова Інституту нацпам'яті назвав три пріоритети відомства
Наступний матеріал
Скороход заявила про "атаку Геруса": екс-"слугу" збираються виключити з Комітету ВР з питань енергетики
Loading...

"Нотатки санітара Роми": як купівля книжки може допомогти покращити умови життя малюків у спецбудинку

Батьки Василька, хворого на ДЦП, просять допомогти на продовження лікування

"Він має сили перенести терапію": 2-річний Ян потребує термінової допомоги у боротьбі зі злоякісною пухлиною

Часу обмаль: немовля потребує трансплантації органа – необхідна допомога

"Зайка змінить світ": 4-класниця пожертвувала власною мрією, аби допомогти важкохворому хлопчику

Допоможіть урятувати життя: 10-річний Сашко потребує пересадки кісткового мозку (оновлено)