epravda.com.ua

ДФС: з наступного року правила подання звітності будуть змінені

  Реалізація запропонованих змін, вказано у концепції, унеможливить помилково або надмірно сплачені платежі, а також дозволить закумулювати всі переплати та недоплати на єдиному податковому рахунку

  З 1 січня 2019 року ДФС планує змінити подання звітності та сплати місцевих податків. Це пов’язано із запровадженням єдиного рахунку для сплати податків, який буде відкрито у казначействі. На зустрічі з компаніями-членами Європейської бізнеса-асоціації голова офісу великих платників податків Євгеній Бамбізов презентував концепцію основних змін. Про це повідомляє "Економічна правда".

  Запровадження єдиного рахунку для сплати податків (крім ПДВ та акцизу з реалізації пального) передбачає подачу єдиної декларації з місцевих податків з автоматичним рознесенням коштів на рахунки територіальних громад. Реалізація запропонованих змін, вказано у концепції, унеможливить помилково або надмірно сплачені платежі, а також дозволить закумулювати всі переплати та недоплати на єдиному податковому рахунку.

  "Щодо зазначеної концепції – то на сьогодні все прораховано і йде робота щодо створення IT-cофту для того, щоб система запрацювала", – зазначив Бамбізов.

  Також він повідомив, що основне складне питання – це зміна законодавства. Головний комунікатор для ДФС по цій темі – парламентський комітет із питань податкової та митної політики.

  "Проект змін подано до парламентського комітету, і ми з ними в дискусії щодо певних норм, але в основному це технічні моменти. Комітет нас повністю підтримує", – наголосив Бамбізов.

  За його словами, ще один проблемний момент, який потрібно вирішити – це зміна функціоналу казначейства та його територіальних підрозділів.

  Як повідомляв 5.UA, в Окружний адмінсуд міста Києва надійшов позов від міністра фінансів Олександра Данилюка до Головного управління ДФС у м. Києві та Державної фіскальної служби України. 

  Попередній матеріал
  Синоптики розповіли, чим здивує погода
  Наступний матеріал
  Українські стартапери разом з "ПриватБанком" розробили платіжний браслет з ідентифікацією по кардіограмі – відео
  Loading...

  Стало відомо, скільки років наймолодшому українському мільйонеру

  "Приватбанк" повертатиме tax free з покупок в Європі через мобільний додаток

  Офіційно: За рік кількість мільйонерів у столиці зросла на 25%, їх статки - майже на 60%

  Неймовірні заробітки: в Україні майже в півтора раза побільшало мільйонерів