5 канал

Вибух у ДФС Чернівців: бойову гранату приніс працівник податкової

10 січня на третьому поверсі управління Фіскальної служби Чернівецької області пролунав вибух. Тоді постраждали троє

Бойову гранату, яка вибухнула 10 січня у приміщенні податкової поліції Чернівців, приніс сам працівник фіскальної служби. Про це на брифінгу повідомив заступник начальника слідчого управління поліції Чернівецької області, передає "5 канал". 

"Вказана граната не була занесена сторонньою особою. Вибух стався внаслідок недбалого поводження із вибухівкою працівниками ДФС. Зараз перевіряємо, хто з двох осіб приніс цю гранату, з якою метою та чому вона вибухнула", – зазначив заступник начальника слідчого управління ГУ НП у Чернівецькій області Сергій Гордаш.

"Це були оперативні працівники податкової поліції. Ми також перевіряємо походження гранати. У ЗМІ була інформація, що один із потерпілих був в АТО. Справді, один із потерпілих – АТОвець. Але те, що граната із зони АТО – не встановлено", – зауважив Гордаш.

Нагадаємо, 10 січня цього року на третьому поверсі управління Фіскальної служби Чернівецької області пролунав вибух. Постраждали троє працівників. Один з них – демобілізований колишній боєць АТО. Поліція тоді відкрила два провадження: за ст.263 (незаконне поводження зі зброєю) та ст.264 (недбале зберігання зброї) КК України.

Попередній матеріал
Меморіал Героїв "Небесної Сотні": брифінг міністра культури – відео
Наступний матеріал
Клімкін: Нинішня Україна не має шансів стати членом ЄС і НАТО