Долари

Стало відомо, скільки років наймолодшому українському мільйонеру

  Наймолодшому мільйонеру в Україні – 7 років, а найстаршому − 99

  За підсумками деклараційної кампанії доходи в понад 1 млн грн за 2017 рік задекларували 4063 платники податків в Україні. При цьому наймолодшому мільйонеру в Україні – 7 років, а найстаршому − 99. Про це повідомив в.о. голови ДФС Мирослав Продан.

  "Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість цьогорічних мільйонерів зросла на 16%, або на 559 осіб. При цьому один громадянин задекларував дохід у розмірі понад 1 млрд грн. Найбільшу кількість мільйонерів – 2270 платників становлять громадяни віком від 45 років і вище. Серед вікової категорії від 30 до 45 років – 1605 мільйонерів, до 30 років – 188. Водночас наймолодшому платнику податків виповнилося 7 років (м. Черкаси), а найстаршому – 99 років (м. Київ)", – зауважив Продан.

  Свої доходи громадяни-мільйонери отримали у вигляді: інших доходів (наприклад, додаткове благо, відсотки, нараховані на депозитні рахунки в банку, дивіденди тощо) – 9,8 млрд грн; іноземних доходів – 6,2 млрд грн; доходів від операцій із продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 3,6 млрд грн; доходів від успадкування (отримання в дарунок) майна – 2,5 млрд грн.

  "Майже 44% від загальної кількості мільйонерів перебувають на податковому обліку в м. Києві – 1816 осіб. Серед лідерів також Харківська – 299, Дніпропетровська – 269, Київська – 275 та Одеська – 207 області", – наголосив очільник ДФС.

  За його повідомленням, середньостатистичний річний дохід одного громадянина-мільйонера по Україні складає 8,2 млн гривень. Водночас одного платника – мешканця Волинської області – 18,4 млн грн, Донецької – 12,2 млн грн, Сумської – 11,4 млн грн, міста Києва – 10,1 млн грн, Херсонської – 9,9 млн грн та Київської областей – 8,6 млн гривень.

  Як повідомляв 5.UA, за підсумками 2017 року міжнародний аеропорт "Бориспіль" отримав рекордний для підприємства дохід у понад 4 млрд грн.ї

  Попередній матеріал
  Facebook може стати платним – Bloomberg
  Наступний матеріал
  Президент України планує здійснити візит до Німеччини

  "Приватбанк" повертатиме tax free з покупок в Європі через мобільний додаток

  "Забув" задекларувати: суддя Вищого спецсуду не зазначив квартири на Донбасі

  НАЗК спіймала міського голову Броварів на виписуванні собі премії

  У НАЗК розповіли, хто з нардепів не подав е-декларації

  Майстерність українських танкістів високо оцінили на навчаннях у Німеччині – ФОТО

  За спрощеною процедурою: Міносвіти оприлюднило інструкції для вступників з окупованих територій