Facebook
Facebook facebook.com

Facebook може стати платним – Bloomberg

  Таку опцію можуть запровадити, зважаючи на останні скандали з витоком особистих даних користувачів мережі

  Популярна соціальна мережа Facebook проходить маркетингове дослідження щодо готовності користувачів платити за доступ до ресурсу без реклами і поліпшення конфіденційності. Про таке повідомляє Bloomberg.

  Як стало відомо, відповідні дослідження було вирішено провести після скандалу з витоком персональних даних користувачів мережі.

  Видання зазначає, що користувачам можуть запропонувати вибір: або щомісяця платити за доступ до Facebook і при цьому не бачити рекламу, або ж Facebook буде доступний безкоштовно, однак соцмережа показуватиме оголошення й збиратиме більше даних про людину.

  Додамо, що подібне дослідження проводять не вперше, однак раніше воно було спрямоване на вивчення способів збільшення аудиторії. Нині ж йдеться про те, аби запропонувати вибір тим користувачам, які приділяють особливу увагу обробці та використанню персональних даних.

  У компанії передбачають: є ймовірність того, що після впливу на вибори в США і численних скандалів, користувачі змінять свою думку щодо платного доступу, тож така функція здається маркетологам Facebook затребуваною.

  Чи запустять платну версію Facebook, залежатиме від готовності користувачів платити за відключення реклами і більш ретельну роботу з їхніми особистими даними.

  Засновник Facebook Марк Цукерберг ситуацію поки не коментує, однак на численні запитання відповідає, що в соцмережі завжди буде можливість доступу без грошей.

  Нагадаємо, під час слухань в американському Сенаті Марк Цукерберг також заявив, що його персональні дані також потрапили до Cambridge Analytica. До цього − 9 квітня − засновник мережі вже дав свідчення Конгресу США щодо витоку даних із Facebook.

  Довідково: Популярна соцмережа опинилася у центрі скандалу, після того, як стало відомо, що британська аналітична фірма "Кембрідж Аналітика" незаконно отримала дані близько 87 млн користувачів. За інформацією слідства, компанія використовувала їх, зокрема, щоб допомогти Дональду Трампу здобути перемогу на виборах президента США.

  Попередній матеріал
  Бойовики затримали патруль ОБСЄ неподалік від Дебальцевого
  Наступний матеріал
  Стало відомо, скільки років наймолодшому українському мільйонеру
  Loading...