Цукерберг заявив, що його персональні дані також потрапили до Cambridge Analytica

  Виступ керівника Facebook у Сенаті посприяв неочікуваному підвищенню курсу акцій компанії

  Персональні дані засновника і глави компанії Facebook Inc Марка Цукерберга опинилися в розпорядженні компанії Cambridge Analytica, як і дані з облікових записів інших понад 80 млн користувачів. Про це сам Цукерберг заявив під час слухань у середу, 11 квітня, в Палаті представників американського Конгресу, повідомляє "Укрінформ".

  Зокрема, на запитання конгресвумен від Демократичної партії Анни Есху про те, чи опинилися його персональні дані з платформи Facebook у розпорядженні компанії Cambridge Analytica, Цукерберг відповів ствердно.

  Слухання 33-річного керівника провідної компанії у сфері соціальних технологій відбуваються в Конгресі США другий день поспіль. Напередодні Цукерберг свідчив у Сенаті, в середу його запросили до Комітету з питань енергетики й торгівлі Палати представників. Основні запитання законодавців спрямовані на те, щоб з'ясувати бачення керівника Facebook щодо забезпечення приватності користувачів у соціальній мережі. Відповідь Цукерберга полягає в тому, що користувачі можуть самі налаштувати це у власних профілях.

  Він також поінформував законодавців про те, що Facebook співпрацює зі спецпрокурором США у розслідуванні щодо втручання Росії у вибори в США. При цьому зауважив, що методи впливу постійно вдосконалюються і фахівці компанії намагаються знаходити нові відповіді.

  При цьому виступ Цукерберга в Сенаті у вівторок, 10 квітня, посприяв неочікуваному підвищенню курсу акцій Facebook, які впали за останні тижні у зв'язку зі скандалами навколо взаємодії платформи з компанією Cambridge Analytica. За останніми повідомленнями, ця компанія отримала доступ до персональних даних 87 млн користувачів.

  Як повідомляв 5.UA, Марк Цукерберг дав свідчення Конгресу США щодо витоку даних із Facebook.

  Попередній матеріал
  Безсмертний розповів, внаслідок чого може знову загостритися протистояння на Донбасі
  Наступний матеріал
  Прем'єр Британії спрямувала субмарини на відстань ракетного пострілу до Сирії – Telegraph

  Цукерберг дав свідчення Конгресу США щодо витоку даних з Facebook

  Кількість кіберошуканих зростає: Cambridge Analytica зібрала дані 87 мільйонів користувачів Facebook

  "Діяли навіть в Україні": Facebook заблокував понад 250 сторінок російської "фабрики тролів"

  Справа на декілька років: Цукерберг розповів, коли вирішать проблеми з витоком даних з Facebook

  Витік даних з Facebook: Цукерберг розмістив вибачення за витік у газетах Британії

  Витік даних з Facebook: Цукерберг визнав помилки на фоні скандалу