Гроші
Гроші vse.media

Неймовірні заробітки: в Україні майже в півтора раза побільшало мільйонерів

  Доходи в сумі понад 1 млн грн вже задекларували 1309 громадян

  Станом на 11 квітня 2018 року доходи в сумі понад 1 млн грн вже задекларували 1309 громадян. Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість таких платників збільшилася на 393 особи. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.

  За даними ДФС, станом на 11 квітня 2018 року громадяни подали більш як 246 тис. податкових декларацій про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованого доходу становить 22,1 млрд грн, що на рівні аналогічного періоду минулого року.

  За даними декларацій, до сплати задекларовано 621,5 млн грн. Це на 81,0 млн грн, або на 15% більше, ніж торік. Доходи в сумі понад 1 млн грн задекларували 1309 громадян. Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість таких платників збільшилася на 43%, або на 393 особи.

  Найбільша кількість громадян, які задекларували доходи в сумі понад 1 млн грн, обліковуються у м. Києві – 615 осіб (майже 47% від загальної кількості), Харківській області – 106 осіб, Дніпропетровській області – 82 особи та Київській області – 69 осіб. Суму доходів, які отримали громадяни з доходами понад 1 млн грн, задекларовано на рівні – 9,3 млрд грн. Порівняно з аналогічним періодом минулого року сума задекларованих доходів збільшилася на 3,3 млрд грн, або на 55%.

  Громадяни з доходами понад 1 млн грн задекларували до сплати податку на доходи фізичних осіб – 222,4 млн грн, військового збору – 25,9 млн грн. Найбільшу суму податкових зобов’язань, визначених за даними декларацій самостійно до сплати в сумі, що перевищує 10 млн грн, задекларував мешканець м.Києва. Податкові зобов’язання в сумі понад 8 млн грн задекларували два жителі Харківської області.

  Майже 54 тис. громадян станом на 11.04.2018 задекларували право на податкову знижку. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків – 106,8 млн.

  Як повідомляв 5.UA, підвищення мінімальної заробітної плати до 4100 грн може відбутися по закінченні першого кварталу 2018 року. 

  Попередній матеріал
  Українці з травня зможуть отримати онлайн-довідки про пенсії та зарплати
  Наступний матеріал
  Скомпрометувати не вдалося: штаб АТО прокоментував "обстріл" району Луганська
  Loading...

  Українці з травня зможуть отримати онлайн-довідки про пенсії та зарплати

  Резерви для підвищення "мінімалки" є вже сьогодні – Мінсоцполітики

  У Харкові водійку оштрафували на 1,75 млн гривень за авто на "єврономерах"

  Нацбанк: Збільшення мінімалки додасть піввідсотка до інфляції

  Інфляція в Україні все ще буде високою через зростання зарплат бюджетників – Світовий банк

  У Мін'юсті розробляють санкції проти підприємців, що не виплачують зарплати