5 канал

Держзрада: Обвинувачення просить 12 років позбавлення волі для Ганиша

Прокуратура закидає Василеві Ганишу державну зраду. Серед іншого – забезпечення кворуму в 2014 році під час проведення незаконного референдуму в Криму

12 років позбавлення волі просить обвинувачення для колишнього депутата кримського парламенту Василя Ганиша. У Дніпровському суді Києва розпочалися дебати в його справі.

"Ретельний аналіз доказів свідчить про діяння, умисно вчиненого громадянином України на шкоду суверенітету та недоторканності України. А саме надання іноземній державі допомоги в підривній діяльності проти України. Державне обвинувачення просить шановний суд Ганиша визнати винним та засудити його до покарання у вигляді позбавлення волі строком на 12 років без конфіскації майна", – зазначив під час засідання прокурор Олег Данилін.

Прокуратура закидає Василеві Ганишу державну зраду. А саме, забезпечення кворуму в 2014 році під час проведення незаконного референдуму, ухвалення так званої нової кримської конституції та балотування до міської ради Феодосії. Сам екс-депутат заявляє, що голосував проти проведення так званого референдуму і винним себе не визнає.

"Весь свій життєвий шлях в час мого проживання в Криму є свідченням того, що я підтримував усе, що пов'язано з розвитком України. Але в одну мить кучка нелюдів в прокурорській уніформі, заради своїх цілей та використовуючи надскладну ситуацію в державі, зробили з мене зрадника, злочинця", – заявив Ганиш на суді.

Завершити стадію судових дебатів сьогодні не вдалося, оскільки Ганиш поскаржився на погане самопочуття і попросив суд про перерву. Наступне засідання буде 10 лютого.

Попередній матеріал
До Києва завітала донька видатного авіакосмічного конструктора Сергія Корольова
Наступний матеріал
Шкляр: Це триває столітня російсько-українська війна, але нам треба проводити деокупацію Києва - відео
Loading...

Суд випустив під домашній арешт екс-депутата ВР Криму Ганиша, якого підозрюють у держзраді

Суд продовжив розгляд справи проти екс-депутата ВР Криму Ганиша, якого підозрюють у держзраді

Справа Ганиша: обвинувачений у держзраді вважає відеодоказ сфальсифікованим