Василь Ганиш 5.ua

Прокуратура відмовилася від одного з трьох епізодів обвинувачень у справі екс-депутата ВР Криму Ганиша

Ще 2014 року депутат балотувався на російських виборах до Феодосійської міської ради

У Дніпровському районному суді Києва прокуратура зняла один з епізодів обвинувачень у справі екс-депутата Верховної Ради Автономної Республіки Крим Василя Ганиша. Про це повідомляє "5 канал".

Тепер обвинувачі не вважають злочином те, що Ганиш брав участь у засіданні кримського парламенту, під час якого ухвалили рішення щодо проведення "референдуму" про статус півострова. На це слідство не має об'єктивних доказів.

Втім, зміна редакції обвинувачення не означає, що екс-депутат Верховної Ради Криму повністю виправданий. Звинувачують його у тому, що 2014 року Василь Ганиш балотувався на російських виборах до Феодосійської міської ради та був присутнім на засіданні кримського парламенту, коли ухвалили російську "конституцію" Криму.

"Об'єктивно вина обвинуваченого не підтверджується. Він сам дав показання, які не доводять його провину поза розумним сумнівом. Матеріали кримінального провадження не містять доказів про те, що проголосував за проведення Всекримського референдуму. І показання свідків в цій частині не підтверджують обвинувачення", - каже прокурор Автономної Республіки Крим Олег Данилів.

"Тяжкий злочин так і залишився - це державна зрада. Єдине, що ми вітаємо - це зняття першого епізоду. Треба було півтора роки, майже рік новому складу прокурорів для того, щоб зрозуміти, що принаймні в першому епізоді немає складу злочину", - вважає адвокат обвинуваченого Андрій Руденко.

Нагадаємо, 28 квітня 2015 року Ганиша затримали на виїзді з анексованого півострова. Генпрокуратура оголосила йому підозру у державній зраді.

Попередній матеріал
Грібаускайте – про корупцію в Україні: "Потрібно подолати цю найбільш небезпечну ракову пухлину"
Наступний матеріал
За час війни золотовалютні резерви України зросли на $10 млрд - Порошенко

Справа Ганиша: обвинувачений у держзраді вважає відеодоказ сфальсифікованим

Суд продовжив розгляд справи проти екс-депутата ВР Криму Ганиша, якого підозрюють у держзраді

Суд випустив під домашній арешт екс-депутата ВР Криму Ганиша, якого підозрюють у держзраді

Апеляційний суд Києва залишив під арештом кримського екс-депутата Ганиша