Василь Ганиш 5 канал

Справа Ганиша: обвинувачений у держзраді вважає відеодоказ сфальсифікованим

Екс-депутатові Криму закидають забезпечення кворуму під час проведення "кримського референдуму"

Дніпровський райсуд Києва відмовився скасувати цілодобовий домашній арешт для Василя Ганиша, екс-депутата парламенту Криму, обвинуваченого у державній зраді.

Під час засідання показали відеозапис, на якому зафіксовані події 11 квітня 2014 року, а саме – голосування за так звану нову конституцію Криму. Як засвідчив журналіст телеканалу ATR Шевкет Наматуллаєв, він особисто бачив Ганиша у залі.

"Особисто я бачив вас на вашому місці, де ви сиділи. Якщо не помиляюся, ви сиділи у другому ряді (поряд з вами завжди сидів депутат Зачиєнко)", – сказав Наматуллаєв.

Відповідно до наданих відеодоказів, усі 88 присутніх у залі кримських депутатів проголосували за створення незаконної конституції.

Водночас, захист Василя Ганиша наполягав, що відео сфальсифіковане, тож запис мають перевірити експерти. Суд задовольнив клопотання сторони захисту.

"Там, де Ганиша Василя Васильовича видно (зблизька, разом із іншим депутатом Верховної Ради АР Крим), це дано лише крупним планом, без прив'язки до приміщення, тому в нас є сумнів, що воно було зроблено у тому ж самому приміщенні в той саме день", – стверджує адвокат підозрюваного Андрій Руденко.

У свою чергу прокурор прокуратури АР Крим Олег Данилін наголосив: "Ми безпосередньо допитали свідка – автора цього сюжету, який, фактично, нам він підтвердив, що дійсно знімався такий сюжет саме 11 квітня 2014 року, коли була прийнята так звана конституція Криму (і, в принципі, у нас сумнівів щодо цього немає)".

Як відомо, прокуратура закидає Ганишу держзраду під час подій весни 2014 року, а саме, забезпечення кворуму під час проведення незаконного референдуму, ухвалення так званої нової кримської конституції та балотування до міськради Феодосії.

Нагадаємо, на початку березня суд розглянув відеодокази державної зради колишнього депутата ВР Криму.

Попередній матеріал
У Німеччині поліція таємно записувала телефонні розмови – ЗМІ
Наступний матеріал
Польща наразі не відновлюватиме малий прикордонний рух з Росією
Теги:
Loading...

Екс-заступник командувача ВМС України, якого підозрюють у держзраді, очолив Балтійський флот – ЗМІ

Сьогодні суд розглядає справу Краснова, якого підозрюють у держзраді і тероризмі

СБУ продовжує розслідування щодо Єфремова за ознаками держзради – Горбатюк

Суд продовжив розгляд справи проти екс-депутата ВР Криму Ганиша, якого підозрюють у держзраді