ООН
ООН nahnews.com.ua

Держспецзв’язок не мав підстав для відмови у сертифікації системи е-декларування – представник ПРООН

  ПРООН була залучена до розробки програмного забезпечення для Єдиного державного реєстру декларацій держслужбовців

  У Програмі розвитку ООН в Україні заявили, що не бачать підстав для неповного запуску системи електронного декларування без сертифікату комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) від Держспецзв'язку. Адже отримання сертифікату КСЗІ було останнім процедурним питанням для запуску системи е-декларування. Про це у коментарі DW заявила керівниця сектора демократичного врядування ПРООН Юлія Щербініна.

  За її словами, у Держспецзв'язку не було підстав відмовляти в атестації системи електронного декларування для чиновників, оскільки воно було прийняте національними партнерами організації фактично двічі. 10 травня так звана група контролю якості, яка була створена для того, щоб слідкувати за виконанням контракту ТОВ "Міранда", прийняла програмне забезпечення. А 26 липня Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) провело другий етап перевірки та випробовування.

  Щербініна підкреслила, що Агентство підписало протокол, який свідчить про те, що програмне забезпечення готове і розроблене відповідно до технічного завдання. Це підтверджують відповідні протоколи ПРООН, тому підстав для відмови у сертифікації не було.

  У понеділок, 15 серпня, в Україні запрацювала система електронного декларування, однак поки лише в тестовому режимі. До отримання атестата система діятиме як база даних і її не можна буде використовувати в суді, щоб покарати чиновників за приховування доходів.

  Попередній матеріал
  САП: Онищенко приховує своє місцезнаходження
  Наступний матеріал
  "Якісна робота": заступник голови Дніпровської міськради залишив по собі збитки у понад 20 мільйонів
  Теги:
  Loading...

  Нинішня система е-декларування фактично дає змогу чиновникам легалізувати всі незаконно зароблені статки – експерт

  Історичний момент чи провал у боротьбі з корупцією: все про е-декларування

  Євросоюз закликав якнайшвидше сертифікувати систему е-декларування в Україні

  Система е-декларування повноцінно запрацює з вересня – АП

  У НАЗК розповіли, чи зможуть на основі даних із нинішньої системи е-декларування притягати чиновників до відповідальності

  Представник Єврокомісії: Сертифікат безпеки для системи е-декларування – ключова вимога ЄС

  Голова НАЗК: Фізично система захисту данних е-декларування – захищена