bykvu.com

В Україні офіційно запрацювала система електронного декларування – голова НАЗК

  Система до отримання атестата діятиме як база даних і її не можна буде використовувати в суді

  Відповідно до рішення Національного агентства з запобігання корупції (НАЗК), система е-декларування -розпочала роботу в 00 годин 00 хвилин 15 серпня 2016 року. Це підтвердила на своїй сторінці у Facebook голова НАЗК Наталія Корчак. 

  "Ну що ж дорогі друзі, як бачите, без політики і без істерики, рівно о 00:00 ми, вчасно запустили електронне декларування, система працює, тепер розробникам потрібно зконцентруватися на усуненні недоліків і отримати сертифікацію", – написала Корчак.

  Починаючи з моменту запуску, першими – протягом 60 днів – декларації мають подати особи, які згідно зі статтею 50 Закону України "Про запобігання корупції" займають відповідальне та особливо відповідальне становище. Це близько 50 тис. високопосадовців – починаючи від Президента, глави уряду, народних депутатів, міністрів і закінчуючи керівниками департаментів виконавчих органів влади. Усі інші державні службовці почнуть заповнювати електронні декларації вже з 1 січня 2017 року.

  Система до отримання атестата діятиме як база даних і її не можна буде використовувати в суді, щоб покарати чиновників за приховування доходів. 

  Зауважимо, від запуску системи електронного декларування статків чиновників залежить отримання Україною чергового траншу МВФ, а також це остання умова для безвізового режиму простих українців з ЄС. 

  Нагадаємо, сьогодні раніше в НАЗК заявили, що опівночі запустять е-декларування, попри відсутність атестату захисту інформації.

  Як повідомляв 5.ua, раніше сьогодні НАЗК оголосило про офіційний початок своєї повноцінної роботи з 15 серпня. Раніше 12 серпня 2016 року Держслужба спецзв'язку відмовила в атестації системи електронного декларування. Окрім того, 14 серпня розробники е-декларування заявили, що систему можна виправити "до завтра"

  Попередній матеріал
  Компанія SpaceX знову успішно повернула на землю перший ступінь ракети Falcon 9
  Наступний матеріал
  "Звів курок і приставив мені до лоба": олімпійський чемпіон розповів про пограбування в Ріо
  Теги:
  Loading...

  У НАЗК заявили, що система е-декларування 100% запрацює з 15 серпня

  Держспецзв'язок передав у НАЗК засекречені зауваження щодо е-декларування

  Гройсман доручив перевірити підготовку Держспецзв'язку і НАЗК до запуску е-декларування

  У Держспецзв'язку пояснили, чому відмовили у видачі атестату проекту е-декларування напередодні його запуску

  Систему е-декларування нині може зламати хакер середньої руки – очільниця НАЗК

  Корчак: Завтра НАЗК проведе засідання щодо усунення недоліків у системі е-декларування