bykvu.com

У НАЗК заявили, що система е-декларування 100% запрацює з 15 серпня

В труднощах, пов'язаних із запуском е-декларування, немає політичних моментів, вони суто технічні, зазначила керівник НАЗК

Система електронного декларування у будь-якому випадку почне працювати з 15 серпня. Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявила керівник Національного агентства із запобігання корупції Наталія Корчак.

"Сьогодні буде продовжуватися робота технічних працівників у рамках Держспецзв'язку... Фактично ми готуємося зробити заяву, але запуск системи е-декларування у будь-якому разі буде, тому що у відповідності із законом, у перехідних положеннях зазначається, що мова йде про подання та оприлюднення інформації декларанта", - зауважила Корчак.

Глава агентства зазначила, що система е-декларування буде вдосконалювати після запуску. "Електронне декларування запрацює в будь-якому випадку, це я можу гарантувати на 100%, тому що своє рішення про початок подання й оприлюднення інформації ми не скасовували і скасовувати не будемо. Не потрібно говорити, наскільки це режим тестовий чи ні. Система подання й оприлюднення інформації буде працювати. Те, що ми хочемо цю систему вдосконалити – ми будемо над цим працювати", - наголосила вона.

Корчак додала, що в труднощах, пов'язаних із запуском е-декларування, немає політичних моментів, вони суто технічні.

Станом на 12:00 керівник Національного агентства із запобігання корупції Наталія Корчак розповіла "5 каналу" про таке: "Нині ж тривають перемови представників компанії-розробника із працівниками Державної служби спецзв'язку, вони опрацьовують висновки експертизи системи електронного декларування. Система у форматі подання та оприлюднення декларацій існує. Мова не йде про надання атестату відповідності, атестат відповідності засвідчує, що ця система повністю захищена. Наразі про це говорити не можна, але це не означає, що система не може функціонувати".

Нагадаємо, Держспецзв'язок передав у НАЗК засекречені зауваження щодо е-декларування.

Попередній матеріал
На курортах Таїланду поліція виявила нові бомби
Наступний матеріал
У Казахстані продовжили "жовтий" рівень терористичної небезпеки ще на 5 місяців
Теги:
Loading...

Гройсман доручив перевірити підготовку Держспецзв'язку і НАЗК до запуску е-декларування

Систему е-декларування нині може зламати хакер середньої руки – очільниця НАЗК

Корчак: Завтра НАЗК проведе засідання щодо усунення недоліків у системі е-декларування

У НАЗК розповіли, як каратимуть за брехню в е-деклараціях